Şiirlerimi yayınlayabileceğim bir blog oluşturdum.
Fazla bir bilgim yok şu blog yapma hakkında. Bilgisi olan arkadaşlar benimle iletişime geçerse sevinirim :kalp:

- Resim Silinmiş.

BLOG Hakkındaki yorumlarınızı benimle paylaşırsanız sevinirim.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Teşekkürler :kalp: O arka planı bulup yazıların fontlarını falan ayarlamak ömrümü çürüttü zaten :P

Teşekkürler :kalp:
İnternettende araştırıyorum biraz ama fazla bir bilgi yok yada ben bulamıyorum :roll:

Ayrılıkta acı çekip belli etmemektir.
" olsun yinede mutlu " diyebilmektir.
Her anında onu düşünmektir,
Ve onunlayken mutlu, onsuz çekilmez olmalıdır hayat .

İşte budur gerçek aşk ...

Adam yazıyor...

Dipnot : Blog çok hoş olmuş :)

Latife bir yana böyle blogları takip ediyorum . Dizüstü edebiyat var onu takip edin fb de tavsiye ederim. Seçkin blog yazarlarını bulup kitaplarını falan çıkarıyorlar.

*http://www.facebook.com/#!/dizustuedebiyat

Givenchy demiş ki:
Bro balıklar eklentisinin kodlarını bana yollar mısın :)
Kod'la olmuyor o.

Tasarım sekmesine tıkla. Ordan Sayfanın tasarımı çıkıyor karşına sonrasında "GADGET EKLE" Diyorsun (Balıkları eklemek istediğin yere). Sonra yeni açılan sayfada "EN POPÜLER" sekmesine tıklıyorsun. İkinci sırada "FİSH" Yazar Sağda "+" işaretli yere tıklıyorsun sonra ayarları çıkıyor ayarları kendine göre yap "KAYDET" de hazırdır :kalp:

HeartBeat demiş ki:
Givenchy demiş ki:
Kod'la olmuyor o.

Tasarım sekmesine tıkla. Ordan Sayfanın tasarımı çıkıyor karşına sonrasında "GADGET EKLE" Diyorsun (Balıkları eklemek istediğin yere). Sonra yeni açılan sayfada "EN POPÜLER" sekmesine tıklıyorsun. İkinci sırada "FİSH" Yazar Sağda "+" işaretli yere tıklıyorsun sonra ayarları çıkıyor ayarları kendine göre yap "KAYDET" de hazırdır :kalp:
Saol bro :beer:

HeartBeat demiş ki:
Givenchy demiş ki:
Kod'la olmuyor o.

Kurcalayınca oluyormuş bak :beer:

Yukarı Alt