Misproject

Buralıyım
VaMpiRe demiş ki:
3 numara 83 lvl nuker
1 numara 81 lvl nuker
4 numara 80 lvl staff
5 numara 91 lvl nuker
2 numara 85 lv warior
Bunların 4ü zaten toplasan belki 91 lvl adam yapar =) bi tanede 91 lvl nuker var karşında yapar 2 vs 1
E buffırın varmış ne güzel tmm işte bide bladermışın yani normal yatmaman =) yinede tbrkler.Blader charı olup 5 lvl altına yatanda var yani xD
:P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
1 numara dalamaz, içerde
2 numarada cape yok ?
4 numara zaten 9 dg takan bi wizard. Nukera attığın yatır sekse wiz zaten yatar.
3 numara zaten 83 lvlmış. E ne anladım ben 5 vs 1'den? :popcorn:

E0N

rank8
Wax Whine demiş ki:
1 numara dalamaz, içerde
2 numarada cape yok ?
4 numara zaten 9 dg takan bi wizard. Nukera attığın yatır sekse wiz zaten yatar.
3 numara zaten 83 lvlmış. E ne anladım ben 5 vs 1'den? :popcorn:
arkadasa bunu anlatmaya çalıştık tepemize çıktı :D
Ps:+1905

VaMpiRe demiş ki:
3 numara 83 lvl nuker
1 numara 81 lvl nuker
4 numara 80 lvl staff
5 numara 91 lvl nuker
2 numara 85 lv warior
Bunların 4ü zaten toplasan belki 91 lvl adam yapar =) bi tanede 91 lvl nuker var karşında yapar 2 vs 1
E buffırın varmış ne güzel tmm işte bide bladermışın yani normal yatmaman =) yinede tbrkler.Blader charı olup 5 lvl altına yatanda var yani xD

Blader char dediğin 10 lvl üstünü kesmeli, kesemese bile en azından 5 lvl üstüne kadar yatmamalıdır!!
Full farm 90 llvl blade sağlam itemlerle 95 lvl e kadar adam keser.Üstü çok sağlam olursa 100 lvl adama bile yatmaz =)
Dediğim gibi önemli olan charı kullanmayı bilmek orda 91 lvl nukere vururken uzaktan vurma skili vurcaktın yanındaki wizard felan yatıcaktı hepsi zaten.Sonra teke tek olcaktı nukerle + senin europa buffçın var yani...
Yorum yok -_- xD

ps: sende o bufflar varken o nuker saana 4.2 k vuruyorsa delete...

Nuker bana 1,5 k vurdu kardes charım saglam merak etme 100 lv wizard la vs yapıom tek atamıo daha nedım ben bend edım kı o fotodakı herkes peceyı takıp daldı sız dıosunuz kı peceyok ıyı bakın bırınde pece yok oda 2 numra orda bıde warlock zehırlıo onu unutmayın 1 numranın yanındakı sımdı dıyceksınız onun zehırı ıslemez warlock dıe ısledı ben napım... daha

evet 1.5 k vurmuştur bless liyken :D ama şuan bless yok resimde ve 4.2 k vurmuş ve o buffların olmasa birde snowun olmasa o adam sana 15k girer =) yani 2 nuke ve sen ölürsün+ adam snn lvinde.Birde diyorsun 100 lvl wizard bana tek atamadı.Bunun tek açıklaması var sende tüm ch buflar+bless+europa bufflar+bless+ europa res olucak + wizardda life olmıyacak.
=)
Git lvlinle kapış adam gibi 1 vs 1 de yen yine aferin derim sana xD ama eu buff olmıyacak.5 vs 1 deil bu resimden anlaşılıyorki 1vs1 bile yapamazsın lvinle.

VaMpiRe demiş ki:
evet 1.5 k vurmuştur bless liyken :D ama şuan bless yok resimde ve 4.2 k vurmuş ve o buffların olmasa birde snowun olmasa o adam sana 15k girer =) yani 2 nuke ve sen ölürsün+ adam snn lvinde.Birde diyorsun 100 lvl wizard bana tek atamadı.Bunun tek açıklaması var sende tüm ch buflar+bless+europa bufflar+bless+ europa res olucak + wizardda life olmıyacak.
=)
Git lvlinle kapış adam gibi 1 vs 1 de yen yine aferin derim sana xD ama eu buff olmıyacak.5 vs 1 deil bu resimden anlaşılıyorki 1vs1 bile yapamazsın lvinle.

Tamam kardesım ben zaten bılıyorum bu sıtenın amacını sız cekemedıgınız ınsanları hep kucuk dusurmeyesınız benım ıtemlerı +4-+5 arası neyse baska cvp yazmıycam konuya KİLİT PLS EXTRALOOB

Tamam o zaman kapat cekenı adam gıbı ne yorum yazcaksan yaz ortamı pısletme

Duzgun konus kocum adamı gıcık etme bak ge gıt ısıne allahım yarabbım nıe boyle ..... basıma verıon

Yukarı Alt