Arkadaşlar yeni bir saat almayı düşünüyorum. Ama inanın hayatımda şuana kadar hiç bi kere saat takmadım saat konusunda markada bilmem. Ama artık takmaya başlıcam bu yüzden yeni bir saat alıcam. Şimdi bana kaliteli ve uygun fiyatlı saat markaları söylermisiniz? Aslıdan markası o kadar önemli değil önemli olan dayanıklığı benim için ama kötü marka da olmasın hani.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler :muck:

Hacım saate ilk önce alışmak için fiyatı 15 liraya kadar olan saatlerden al, eğer hoşuna gitmezse boşuna para harcamamış olursun, kararlı olsan bile en başta 15 liralık saatlerden almanı öneririm.

Takımı
Galatasaray
ucuz saatin yelkova'nı akreple küser.15 liraya'da alma 100 liraya'da alma.bir büyüğüne danış.

Metover demiş ki:
Hacım saate ilk önce alışmak için fiyatı 15 liraya kadar olan saatlerden al, eğer hoşuna gitmezse boşuna para harcamamış olursun, kararlı olsan bile en başta 15 liralık saatlerden almanı öneririm.
+1 :nod:

De Facto'ya git 1 alana 1 bedava var. 1 tane kendine bi tane de sevgiline alırsın.
Ayrıca çok kaliteli saatleri var, fiyatlarıda ucuz ben bayadır kullanıyorum memnunum bakmanı öneririm.

Önerileriniz için sağolun düşündüm ve karar verdim. Önce arkadaşın dediği gibi ucuz bi saat alcıcam alışırsam yeni kaliteli bi saat alıcam herkese teşekkür ederim. :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alemlerde takılan birisi olarak şöyle diyeyim saat ayakkabı çok önemli aksesuarlardır ve 700-900 TL'den aşağıya saat kullanılmaz ama sizler için daha lise yollarında olduğunuzdan Swatch marka fazlasıyla yetecektir 8)

Prada

Saatte ucuza kaçılmaz yeri gelir hatun saatine kapılıp iş koyar sana :wink1: Biraz bütçe ayırırsan giyim tarzına göre sağlam saatler bulabilirsin..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Saatte ucuza kaçılmaz yeri gelir hatun saatine kapılıp iş koyar sana :wink1: Biraz bütçe ayırırsan giyim tarzına göre sağlam saatler bulabilirsin..
bromance uzmanlık alanlarına yönelmişsin gene canımsın sen :muck: :kalp:

extraloob demiş ki:
alemlerde takılan birisi olarak şöyle diyeyim saat ayakkabı çok önemli aksesuarlardır ve 700-900 TL'den aşağıya saat kullanılmaz ama sizler için daha lise yollarında olduğunuzdan Swatch marka fazlasıyla yetecektir 8)
Resim biraz kötü olsada bende bunu kullanıyorum, dediğin gibi buda 600 TL civarında bir saat :P

Ps:Resmi internetten buldum.

Tavsiyeleriniz için sağolun ama hiç saat takmadım kolum hiç alışık değil daha önce bi ucuz saat alıyım sonra çok güzel bir saat alıcam Tommy almayı düşünüyorum ama saat konusunda iyi mi tam olarak bilmiyorum?

Yukarı Alt