Yok uzay gemileri elfler orglar buyuler sovalyeler atlar vs. biktiniz mi artik bu tarz gercek disi online oyunlari oynamaktan.

7 aydan fazladir bu oyunu oynamaktayim

Size onerecegim bu online oyun gercek hayati, Turkiyeyi, Dunyayi ayaklariniza getiriyor.

Oyuna Turkiyede vatandas olarak basliyorsunuz ve diger Turk kullanicilarla gercek dunya haritasi uzerinde gercek dunya ulkeleri ve bu ulkelerin kullanicilari karsisinda ulkenizi askeri - ekonomik ve politik olarak gelistirmek icin mucadele ediyorsunuz.

Oyun size neler mi sunuyor;

- Siyaset - Siyasete atilip kendi partini kurma, mevcut partilere uye olma / secimlerle millet vekili, bakan, basbakan olma, sanal Turkiyeyi yonetme imkani.

- Basin - Gazete kurarak gundem yaratma, borsaya, siyasete yon verme (manipulasyon imkani) halki galeyana getirip hukumete darbe

- Savas - Orduya yazilip kendi ulken icin diger Turk oyuncularla omuz omuza carpisma (en son ulkemizi bolmek isteyen Yunan kullanicilarin ABD ve Israil destekli cikardigi isyana karsi savasildi ve malesef isyani bastirmaya gucumuz yetmedi)

-Istihbarat - Herhangi bir yabanci dili iyi biliyorsaniz (Ingilizce, Ispanyolca, Farsca, Ozellikle Yunanca ve Ibranice) oyunda T.C. MIT icin ajan olarak calisabilir, gavur memleketlerine sizabilir, dusman devletlerde isyan cikarabilir, olasi ekonomik ve askeri tehlikeler hakkinda T.C. hukumetine bilgi aktarabilir, onemli bilgileri para karsiligi satabilirsiniz

- Is yasami - Gunluk maas ile sirketlerde calisma / sirket kurma yiyecek, silah, ev vs. uretip satma, yurt disina ihracat yaparak ulkeye doviz kazandirma

- Borsa - Her ulkenin para birimlerini alip - satma imkani

- Entrika - Yonetimi ele gecirip devlet bankalarini hortumlama, devlet sirketlerini ahbaplariniza peskes cekme, medyayi kullanarak rakip partilere camur atma. Para ile diger kullanicilarin oylarini satin alip belli mevkiler gelme, vergi kacirma

http://r.groups.im/rd?www.erepublik.com%2Fen%2Freferrer%2Fburakkocamis

bu link bnm arkadaşımın fakat üye olun bu linkten ülkemiz 5altın daha fazl kazansın ayrıca eğer oyunu oynamakza zorlanırsanız bu msn adresini ekleyin ve yardım isteyin her türlü yardımı yaparlar
mailto:[email protected]

dil seçeceğin ingilizce dışında mevcud değil sanırsam :S

ingilizce ve ispanyolda dışında dil seçeneği yok sanırsam ???

malesef yok arkadaşlar oyundan anlamayanlar için en alta group link ikoydum ekleyin onu çok yardım ediyorlar çünkü türkiyenin playera ihtiaycı var aslında zevkli hiçbir oyunda bulamassın böyle bir olay sanki gerçekte gibi konuşurlarken gördüm cümle şuydu eğerki amerika adalarını geri alırsa yunanistanın ekonomisi zayıflar :D sanki gerçekten devlet yönetiliyor hissettim süper bir oyun fakat anlayana kadar sıkıntı çekebilirsiniz

BarbaroS demiş ki:
oyun ingilizce o yüzden fazla oynanacağını sanmıyorum

ikariam -o game tarzı bir oyun olsa öyle uzak fln xD basit oluyor iş devlet yönetmeye gelince :P halkın istekleri bitmek bilmez :D uğraşılmaz onla başbakan - cumhurbaşkanı vs onlar o kadar para alıyorlar + ceplerine giren hariç paralar dışında :D burda para veren olmadığı için çekilmez :D

sıkıcı gelebilir ama ileriye atıldığınızda farklı bi dünayda hissediyorsunuz ayrıca oyun yeni değildir ben kimse bilmediği için yeni yazdım :)

Yukarı Alt