selam beyler foruma son girişimden bu yana yaklaşık 8-9 ay oluyor bir çok değişiklik yapmışsınız elinize sağlık harika olmuş özellikle bot bölümü ...benim önerime gelince ben ist. güngörende oturuyorum ve bi kaç arkadaşımdan başka oyunu oynayan kişi tanımıyorum haliyle insan sıkılıyor yavaş yavaş forumumuzda şöyle istanbul,ankara,izmir gibi iller hatta ilçeler açıp aynı ilde oynayan kişilerin tanışmasını sağlayabilirseniz hem foruma hemde oyuna ayrı bir renk gelir diye düşünüyorum :coffee: oyunu oynayan arkadaşlar çoğaldıkça oyunun zevkide artar mesela ben eskiden knıght online oynuyordum oyunun güzel olduğundan değil arkaadaşlarımla birlikte oynadığımdan oyun muhabbeti olurdu birlikte char kasmalar partyler falan çok güzel oluyordu bence dediğim olay olursa aynısı silkroad oyunu içinde olur zaten oyunun hem kapasite hemde kalitesi bakımından knıght onlaynı 4 e katlar 8 le böler bide şu oyuna girme problemi olmassa :think: cafeden oynamak imkansız gibi hele öğlen saatlerinde oyuna girmek mucize neyse şimdiden tşkler herkese iyi forumlar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ekip mi toplayalım diyorsun kuzum güngören bana da yakınsın neredesin tam olarak ^^

çamlıkahve ve dolaylarındayım izzet ünver lisesini bilirsin sanırım o taraflarda : ) zaten ekip dediğin nedirki abiy konu ile sürekli ilgilenebilecek bi kaç moderetör arkadaş başlarındada sen olursun güzel olur bence diğer sitelerde böyle bir uygulama görmemiştim güzel olur bence tabi genede siz bilirsiniz :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çamlıkahve uuu biliyorumm inönü caddesinin oralar :)))

aynen ama eskisi gibi takılamıyoruz... işe de başlayınca bizim inekler dalga geçiyor artık yüzünü gören cenebetlik diye :roll: abi profildeki sen misin seni bi yerden tanıyor olabilirim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
noncelalreis demiş ki:
aynen ama eskisi gibi takılamıyoruz... işe de başlayınca bizim inekler dalga geçiyor artık yüzünü gören cenebetlik diye :roll: abi profildeki sen misin seni bi yerden tanıyor olabilirim

evet benim 8)

extraloob demiş ki:
noncelalreis demiş ki:

evet benim 8)
yok çıkaramadım yaw ama inş. bi gün tanışırız

Bence bunun için ayrı forumlara gerek yok, isterseniz geyik sohbetleri, tartışma rekabet, off topic gibi forumlarda organize olabilirsiniz içeriğine göre.

Kobe demiş ki:
Bence bunun için ayrı forumlara gerek yok, isterseniz geyik sohbetleri, tartışma rekabet, off topic gibi forumlarda organize olabilirsiniz içeriğine göre.
evet öyle de olabilir... zaten isteyen kişiler oyunda bile tanışıp buluşabilirler benim demek istediğim diğer forum sitelerinde olmayan bi şey olsun yani bu oyun üzerinden arkadaşlık bölümü açmak gibi ben pek anlatamadım ama siz anladınız onu :oldie:

Yukarı Alt