bende herculesde oynuyorum ama full farm gitmek çok zor cleric bard için birde belli bir levele kadar illa birisi kasması lazım ama 50den sonra süper.benim üst guildde bi arkadas var terranos elinde 76+9 sun harp var yakıyo ortalığı valla :mrgreen:

herkes bu buildi secmesin ama.kimse almıyo diye ucuz harplar hep :mrgreen: ben 32 sos u 1 m'e 42 yi 2,5e almıştım 64 sos'u da 10m'e teyyy ne zaman.şuan nasıl bilmem ama epeydir oynamıyorum çünkü :mrgreen:

bence bu süper bi çar yapılandırma ben hera ilk açılınca yapmıştım.o zmanlar bi kişide görmüştüm benden başka aegde birinde.ama ff cleric bard olursa çok zevkli oluyo.her ne kadar full inti sevmesemde güzel oluyor ölmek dışında:=) serverimi terkettim yeniden server arıyorum. bard cleric olucam kasacak arkadaş olsa hemen onun servere geçerim 1 lvde açıcam pre plus ve 100 m alcam.botla kasılırmı acaba hiç denemedim ama? kasan varsa taktik nedir? 5 lv alt ve mag mob mu?
Yeni Sro arkadaşlıklarına hazırım. :D

konuyu hortlatmak olacak ama forumda bulamadım ama dün bi çar açtım şuan 34 level 50+ bi wizard ve xbowum var bota bağlıyorum onların yanına bırakıyorum. ama öğrenmek istediğim her skillin tam olark ne işe yaradığı hangilerini kullanıp hangilerini kullanmayacağımı seçmek için.

Yukarı Alt