Beijo

Bilgiliyim
56 lv Wizard/Cleric full farm charım var ama bu Guardi'ya izledikten sonra Cleric/Bard yapmaya karar verdim cidden süper ya...
wizard skiller 56'ya max resetlemek için en az 1000 silk gerekir şimdi... :| ama kesin Cleric/Bard yapıcam...

Beijo demiş ki:
56 lv Wizard/Cleric full farm charım var ama bu Guardi'ya izledikten sonra Cleric/Bard yapmaya karar verdim cidden süper ya...
wizard skiller 56'ya max resetlemek için en az 1000 silk gerekir şimdi... :| ama kesin Cleric/Bard yapıcam...
1000 silk ne demek ya 8O
1000 silk etmicek o barda çevirdiğin 56 lvl char. Ya devam et yada onu sat yeni char aç veya char al kastır vs vs ama kesinlikle o kadar silk alıp da skilleri sıfırlama derim.

Beijo

Bilgiliyim
wizard skilleri max. ömür yetmez o kadar curst heart toplamaya...baştan yeni charda açamam 600K sp kastım onglarda ve bir daha kasmaya niyetim yok mecbur silkle restlicez... :|

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
the Gunslinger demiş ki:
evet güzel bir çar olabilir herkez buffer olmayı kendi başına bir şey yapamamak olarak kabul edıyor ama manyak çar olur partylerde senı buyuk ıhtımal heal olarak ısterler bence denicem bu çarı
heal verebilmek için 2 bard ın yan yana olup birinin dance skill ini kullanması lazım healer değildir bard

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Öncelikle wizard Cleric çarını inanılmaz paralr verip döndürmeyi düşünen arkadaşım yapma etme bnce:) bakın bu bard alışılmış EU intçi damage ini vuramayan bir çar. bi kaç tane sağlam buff ı var A.R. falan veriyor kendine de noise moving march tambour falan.. Üstelik o gördüğünüz muhteşem dancing buffları 2 bard olmadan kullanılamayan bufflar.

Biliyorum o video da görüyosunuz ohooo neymiş bard falan bunun gibi bisürü video var. Videoyla akıl çelmek de çok kolay inanın. Adam hiç yenildiği PvP yi koyar mı oraya 2 görüntü koymuş kale savaşından o kadar. Ki karşı tarafında noob olmadığı belli değil. Bu bard ın muhteşem olağan üstü bir çar değil benden sööylemesi. hala daha Warlock Cleric i tek geçerim.

Beijo

Bilgiliyim
macrocheck demiş ki:
Öncelikle wizard Cleric çarını inanılmaz paralr verip döndürmeyi düşünen arkadaşım yapma etme bnce:) bakın bu bard alışılmış EU intçi damage ini vuramayan bir çar. bi kaç tane sağlam buff ı var A.R. falan veriyor kendine de noise moving march tambour falan.. Üstelik o gördüğünüz muhteşem dancing buffları 2 bard olmadan kullanılamayan bufflar.

Biliyorum o video da görüyosunuz ohooo neymiş bard falan bunun gibi bisürü video var. Videoyla akıl çelmek de çok kolay inanın. Adam hiç yenildiği PvP yi koyar mı oraya 2 görüntü koymuş kale savaşından o kadar. Ki karşı tarafında noob olmadığı belli değil. Bu bard ın muhteşem olağan üstü bir çar değil benden sööylemesi. hala daha Warlock Cleric i tek geçerim.
bardın booming wave skili wizardın life controlsuz vuruşlarına eşit sayılır ve booming chorda maxlanınca ona yakın vuruyordur herhalde...yani neredeyse life'sız wizard kadar dmg verebiliyor bard bu na ek olarakta tombourlar var...cleric olanlar için bless spell ve recovery division ile pvp de güzel bir yere sahip olur bence...

Beijo

Bilgiliyim
Torquel bu Guardia'yı hiç pvp de gördün mü ? bard ile pvp de neler yapabiliyor ? bizim serverda hiç full farm 90 bard yokta görmedim yani sen gördüysen söylesen çünkü benim wizard skilleri reslemek 1300 silk tutuyor büyük para :( cleric reslemek daha mantıklı hem unique kesmekte istiyorum ben ama pvpde bard kullanmak istiyorumçok kararsız kaldım... :|

Beijo demiş ki:
Torquel bu Guardia'yı hiç pvp de gördün mü ? bard ile pvp de neler yapabiliyor ? bizim serverda hiç full farm 90 bard yokta görmedim yani sen gördüysen söylesen çünkü benim wizard skilleri reslemek 1300 silk tutuyor büyük para :( cleric reslemek daha mantıklı hem unique kesmekte istiyorum ben ama pvpde bard kullanmak istiyorumçok kararsız kaldım... :|
Guardia'nın çok üstüne gitmeme rağmen,onun kararı bardın kesinlikle bir pvp charı olmadığı...Guard Tambour ve Mana Tambourla 2-3 vurşta zor gidersin ama 1300 silk eğer FW,guild war,party kasma gibi bir hedefin yoksa deymez.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bende yanına wizardı düşünüyorum acaba cleric mi olsa buna bi açıklık getirelim bende sonradan dönmeleri hiç sevmemişimdirde

V.I.P demiş ki:
Bende yanına wizardı düşünüyorum acaba cleric mi olsa buna bi açıklık getirelim bende sonradan dönmeleri hiç sevmemişimdirde
Clericle zorlanırsın sıkılırsın.Wizard/bard ile köpek gibi hızlı olursun.Bildiğim kadarıyla wizard teleport skilli elinde staff olmasını gerektirmiyor.Ehh elinde harp varken onu kullan bide ucarsın.Hız önemlidir bunu anlamanız lazım.Çoğu charın yakında vurması zorunludur.Sen bir bard ile,adamı peşinden koşturarak bile öldürebilirsin.

alixali 96 demiş ki:
ASLINDA BARD MÜTHİŞ AMA VURUŞ SKİLLERİ AZ OLMASI ONU EZİYOR
:lol: FF farm yap bakalım kimin vuruş skilleri az oluyor.Senin bardla kullanıcağın 3 tane nuke vardır,bunlardan 2'sı 2 snde dolar.+ 1 de absolutness damage skilini açıkta tutarsın.Düşük lwlarda oalbilir ama.

bi kaç gün düşündüm bi sonraki charım bard/cleric mi olmalı diye.Hem nukeleri güçlü hem tüm bufflar bu charda olacak diye düşündüm bunu.Tşk ederim güzel bi konu açmışsın çok beğendim

konuyu hortlatıyorum ama bende venuste bard char açtım (zaten kendimi bildim bileli venüste oynuyorum xD) şuan 21 lvl ama şuana kadar kastığım en eğlenceli build eventi birbirini katıyorum.Bunu baya ilerletecem torquel böyle bir konu açtığın için çok teşekkürler :) inşallah bende bunla kaleyi alacam xD bu arada venüste yüksek lvl olan varsa bana yardım edebilirmi ?

benim şu an 76+5 sun harp 'ım var parayla aldım 600 k sp farm yapıp cleric bard olucem inş deger:)

Torquel,sen su anda hangi serverdasın?Bu arada bn dusunuodm Guardia'nın "Bards Explained" konusunu ama,sen videoyu vererek nokttayı koymussun,ben Gaia'dayım charımın adı da "Bard" eger ordaysan beni ekle =P Belki ben de Venus'e gecerim,Maggi,Guardia.. Suruyle oradalar -_- Ben kendimi Sro'Da bardlara adamısım,Guardia da geri cevirecek deil ya -_-

Yukarı Alt