Merhaba arkadaşlar ben Ruhi Gazioğlu şimdiye kadar ismim pek iyi şeylerle anılmadı sitede deneme moderatör iken ismim çıktı falan filan ... Ben dün gece bir karar aldım kendim için çok iyi olan bir karar. Artık bu işlerden elimi ayağımı çekiyorum ve kendime yeni bir sayfa açtım, ONURUM ÜZERİNE YEMİN ETTİM bu yeni sayfamda çok iyi işler başaracağım ve yeni Ruhi olarak beni sizlerde göreceksiniz. Bu Topici açmamın nedeni sizlerin bu hesapla beni bilmeniz ve yeni bir sayfama sizlerden özür dileyerek başlamak isteyişim.Biliyorum bazı önyargıları aşmak çok zordur ama ben bunu başarabileceğimi sanıyorum.

Şimdi bu hesap benim yeni hesabım ve bu hesap benim için yeni sayfamın başlangıcı. Bundan sonra hiçbirşey beni bu yeni çizgimden çıkaramıyacak buna ŞEREFİM ÜZERİNE YEMİN EDERİM.
SON OLARAK BEN RUHİ GAZİOĞLU HEPİNİZİN HUZURUNDA BUNU AÇIKLIYORUM HEPİNİZDE ŞAHİDİMSİNİZ BUNDAN SONRA YENİ BİR BAŞLANGIÇ VE YENİ HAYALLERİM BENİ BEKLİYOR. ÖNYARGILARIDA YAVAŞ YAVAŞ SİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM ve HEPİNİZDEN TEKER TEKER ÖZÜR DİLİYORUM VE HİÇBİRŞEY İÇİN GEÇ OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

Herkese iyi forumlar ...

Hızlı bir başlangıç oldu açıkcası...

Hadi hayırlısı ^^

Önyargılar hakkında çok şey bilirim. Aşılması zor önyargılarda vardır. Ama sen ne kadar doğru ne kadar dürüst olursan hiçbir önyargı insanın önünde duramaz bunu bil !

Absence

Hadi yap bakalım başlangıcı da
H@K@NCH3SS
DarkL0rd
Bunlar kimin söyle bize
:popcorn:

Mazeretler yenilenleri yegane tesellisidir , huylu huyundan vazgeçmez diyesim geldi ama herkes 2. bir şansı hak eder. Yeni yolculuğunda iyi günler geçirmen dileklerimle.

hayırlı olsun diğelim ancak şu var ki sen hatalarını kabul et bunları değiştirmeye çalışmadıkça hatalarını tekrarlarsın

Yukarı Alt