Arkadaşlar bir süredir aranızda yoktum eski bilgisayarım bozulmuştu.Yeni bilgisayar topladım ve istek üzerine oyun içinden ve kasa ile ekranın resmini gönderiyorum.Salı günü charlarımı kasabilirim nese:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Kusura bakmayın arkadaşlar resimleri eklemeyi unutmuşum yeni gördüm dalğınlığıma gelmiş :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
oyunların hepsini bitirmen 1-2 ayını alır yani yarısından fazlasını oynayamazsın yarısı da online gibi :D
Ps:Hacım hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel işlere imza atarsın yeni kasanla :D

Yükledim olmadı ya bi baştan yükleyeyim :P
@Advance bilmiyorum yüklememiş herhalde adam :P
@Angelic sağolasın hacım srodan zaman kalırsa 2-3 aya bitiririm herhalde :P

AngeLicMoon demiş ki:
Hacım bi de özelliklerini saysan pcnin xD
İşlemci:İntel dual core 2.93 mhz çift çekirdekli.(Fiyat şuan uygun olsun diye çift çekirdek aldık 1 sene sonra i5 veya i7 ile) değiştireceğim.
Ekran kartı:Zotac gts 250 1gb 256 bit ddr3 ekran kartı
Anakart:Gigabyte'nın bı anakartı
Ram:4gb 1333mhz ddr3 kingston bellek
Kasa:Asusun siyah 2 fanlı güzel bi kasası.(model bilmiyorum )
Klavie-mouse:Microsoft'un klavye seti(model bilmiyorum).
SabitDisk:500gb
Ekran:Aoc 21.5 Led monitör.

lazvegaz demiş ki:
güle güle kullan dediğin gibi şuan gayet rahat kullanırsın ama ileride bide i5 ya da i7 takarsan (ekran kartı uyumlu die biliyorum) süper olur
Teşekkürler :muck: Sordum zaten ilerde değiştirebilirmiyim diye tabii müsait dedi anakartın.

Kai

olduser
uuuu hacım naapmışsın sen öyle,gerçi bana biraz fazla gelmesi normal o oyunların,pc de sadece silkroad olunca :mrgreen:
Ps:internet cafe gibisin,oturmak istiyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ExTrowe demiş ki:
Arkadaşlar bir süredir aranızda yoktum eski bilgisayarım bozulmuştu.Yeni bilgisayar topladım ve istek üzerine oyun içinden ve kasa ile ekranın resmini gönderiyorum.Salı günü charlarımı kasabilirim nese:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Kusura bakmayın arkadaşlar resimleri eklemeyi unutmuşum yeni gördüm dalğınlığıma gelmiş :P

wayy hacım wayy hayırlı uğurlu olsun sistem özellikleri nedir nereden kaça aldın ?

Son düzenleme:
extraloob demiş ki:
ExTrowe demiş ki:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

wayy hacım wayy hayırlı uğurlu olsun sistem özellikleri nedir nereden kaça aldın ?
Sistem özellikleri bu abiİşlemci:İntel dual core 2.93 mhz çift çekirdekli.(Fiyat şuan uygun olsun diye çift çekirdek aldık 1 sene sonra i5 veya i7 ile) değiştireceğim.
Ekran kartı:Zotac gts 250 1gb 256 bit ddr3 ekran kartı
Anakart:Gigabyte'nın bı anakartı
Ram:4gb 1333mhz ddr3 kingston bellek
Kasa:Asusun siyah 2 fanlı güzel bi kasası.(model bilmiyorum )
Klavie-mouse:Microsoft'un klavye seti(model bilmiyorum).
SabitDisk:500gb
Ekran:Aoc 21.5 Led monitör. .5 senedir takıldığım cafeden aldım beraber topladık internetten 1300 tl tuttu klavye + mouse unutmuşum :P Parçalar geldi adam birleştirip oyunları programları vs yükleyip teslim etti summer6:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt