Gençler babam sözleşme gereği pc alacak ben rahat 1 pt kurmak istiyorum laptop olabilir masaüstü onerilerinz alıcam fakat 1500tl yi geçmemesini rica ediyorum. Kampanyalı ürünlerde olabilir fakat rahat bi 7-8 çar açabileyim laptop olsada olur masaüstüde..

Xperyon

Bilgiliyim
sevgilim16 demiş ki:
Gençler babam sözleşme gereği pc alacak ben rahat 1 pt kurmak istiyorum laptop olabilir masaüstü onerilerinz alıcam fakat 1500tl yi geçmemesini rica ediyorum. Kampanyalı ürünlerde olabilir fakat rahat bi 7-8 çar açabileyim laptop olsada olur masaüstüde..
Laptop değil kasa al,laptop'un ömrünü kısaltırsın sro oynyarak 8 charla.

8 char girmem laptopda max 3 girerm ztn ama onun arkasında crossfire falan rahat oynayabileceğim bi pc lazım.

Bana laptop veya masaüstü demeyn sistem önerin :D Ztn laptop alırsam casper alırım toshibalar çok pahalı

Xperyon

Bilgiliyim
Isınmayla alakası yok Casper'ın garanti servisi çok kötü yaptık diye geri veriyorlar.Örn; Şuan bende casper laptop var garantiyi kendi üzerime aldım :) garanti sistemi içinde iken adamlara 2kere ızgarasında problem var diye gönderdim değiştirdik diye geri verdiler aynı problem gene var.En sonunda kendm aldım değiştirdim.Yani toshibada herhangi bir sorun düzgün geri alırsın casperda zor.Casper ucuz gözükür ama donanımlara bakınca görürsün neden ucuz olduğunu :)

Pt fln kasmıcam sadece güncel oyunları rahat oynuyaym uzun senelr götrsün die srodada 2 3 çar açabileym

Xperyon

Bilgiliyim
Senin dediğin bilgisiyarlar pm'dende yazdığım gibi oyun makinesi ve 3000TL'den başlıyor uzun ömürlüleri yani o opsiyonun yok :( Kendine LED Ekranlı bir monitör ve bir kasa topla.

Anakart-Gıgabyte
İşlemci-İntel
Ekran Kartı-Geforce series
Ram-Kingston
Kasa-Asus

Masaüstü düşünmüyorm ya heryerde sro akabileceğim topu topu bir client acıcagım ama crysis cod 8 gibi oyunlarda oynayabileceğim bi laptop

Xperyon

Bilgiliyim
Yazmaktım usandım açıkcası bak son yazıyorum eğer oyun laptop'u istiyorsan 3000TL'den başlıyor.Normal arada bir oyun oynayabileceğim ama max 3 yıl(temiz kullanım şart) kullanabileceğim bir laptop diyorsan 1600tl felan onlarda.

asus ks serisi dell inspiron serisi bunlar sana uygun ikisininde kalitesi ve teknik hizmeti iyi.Cod8 crisis açarsın rahat sroda gider.Hee diyorsan 3000 tl bütçem var ama laptop olsun msi ve monster öneririm

Yukarı Alt