Takımı
Besiktas
Arkadaşlar Bilmiyorum Sizlerede Geldimi Bana Bir Mail Geldi;Joymax'tan.24 Mart Da Gelecekmiş Leqend IV.Kesin Tarih Veyağıtta Benzeri Konulardan Sakınalım.Kesin Tarih 17 Mart.Saygılarımla:

Peace4Life

Takımı
Besiktas
furious demiş ki:
inş ama ben 17 sinde diye biliyodum
Bana Joymax'dan 24 Mart Diye Mail Geldi.Ama Bilemiyorum Sen Nereden Duydun Hacım^^

bencede 24 marttadır çünkü jewel box event 24 martta başlıyor heralde update le birlikte gelir event

Takımı
Besiktas
ironEyE demiş ki:
Hayır tam 17 mart.Media pk.2 de zaten 17 mart yazıyo.
Tamam Melihcim.Senden Su Ana Kadar Yanlış Bilgi Almadım.Hemen Değiştiriyorum^^

Bana 24 Mart Diye Gelmişti Ama :think:

[Silkroad Online] Legend IV update news

[Update contents]
Legend IV - Qin-Shi Tomb features a high-level dungeon along with 10th grade items, high grade skills, and quest updates for the Qin-Shi Tomb and Roc Mountain.
[Update Contents]
√ Now highest level is increased up to Lv.100
√ New monsters and new dungeon, Qin-Shi Tomb
√ New items and new skills
Opening date of Legend IV Teaser Page: February 24, 2009
*For more information about update will be announced at teaser page

bana 17 si die geldi ama şimdi tekrar gelmiş :D fkt February dior :D February Şubat demektir :D .. Biz Marttayız manyakmı nedir bunLAr :D

PS:Yanlız teaser page dior :D yani bilgi sayfası sen onLa karıştırmış olabilirsin ..

CyberReaL demiş ki:
[Silkroad Online] Legend IV update news

[Update contents]
Legend IV - Qin-Shi Tomb features a high-level dungeon along with 10th grade items, high grade skills, and quest updates for the Qin-Shi Tomb and Roc Mountain.
[Update Contents]
√ Now highest level is increased up to Lv.100
√ New monsters and new dungeon, Qin-Shi Tomb
√ New items and new skills
Opening date of Legend IV Teaser Page: February 24, 2009
*For more information about update will be announced at teaser page

bana 17 si die geldi ama şimdi tekrar gelmiş :D fkt February dior :D February Şubat demektir :D .. Biz Marttayız manyakmı nedir bunLAr :D

PS:Yanlız teaser page dior :D yani bilgi sayfası sen onLa karıştırmış olabilirsin ..

saol hocam bende tam yazcaktm sen yazmssn february 24 subatin 24 u demek o zmn legend4 duyruldu onu soyluyor ayrica 17sinde yani cok az bir zaman kaldi bu arada rock mountaın yazıo orayi anlayamadım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SpywaR3 demiş ki:
Arkadaşlar Bilmiyorum Sizlerede Geldimi Bana Bir Mail Geldi;Joymax'tan.24 Mart Da Gelecekmiş Leqend IV.Kesin Tarih Veyağıtta Benzeri Konulardan Sakınalım.Kesin Tarih 17 Mart.Saygılarımla:

Peace4Life
Anlamlı.

Yukarı Alt