1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yeni başlayanlar için güncel harita

1. kolarov

kolarov Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili mod arkadaşlar ve şuanda oyunu aktif olarak oynayan arkadaşlar. 2006dan beri aralıklı olarak ben bu oyunu oynuyorum. Ancak sene içerisindeki yoğunluğumdan ve öğrencilik durumumdan dolayı yazdan yaza bu oyunu oynuyorum. Etrafımdaki bir çok arkadaşım ya da yeni başlayan gençler genellikle yazın başlıyor bu oyuna. son 3 senedir private serverlerde oyun oynuyorum. Bu yüzden isrodan uzaklaştım. Şuan bakmam gereken bir çok konu var. Oyuna sıfırdan başlıyorum çünkü. Bu sitede gerekli olan çoğu bilginin olduğuna inanıyorum. Bu sefer araştırma yapacak pek gücüm yok. Yeni başlayan arkadaşlar için de çok güzel bir kılavuz olur.

Modlardan ve yöneticilerden ricam, sıfırdan başlayanlara ilk önce bu konuyu okuyun sonra bunu okuyun diyerek sırasıyla linkleri verebilir ve düzenleyebilirse çok güzel bir paylaşım olur. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Yani şimdi kafamdaki yapılandırmaya başlasam ileride yanlış bir şey yaptığımı anlasam sıfırdan başlasam kötü bir tecrübe olur.

2. Big Poppa

Big Poppa Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ilk tavsiye isro'dan uzak dur :)

3. kolarov

kolarov Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuan yurtta kalıyorum bu yaz başlayacağım, sene içerisinde de fiberoptik internet var yurtta chara devam edeceğim isro oynamaya kararlıyım.

4. Baphomet

Baphomet Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Şekilde de görüldüğü gibi, herkes iSRO'dan uzak durulması gerektiğini söylüyor. Ben 2007'de başladım bu oyuna. Blader char açtım. Zar zor 86 yaptım. 2009'da 100 cap geldiğinde sinirlendim ve bıraktım. 2011'in başlarında tekrar başladım. Kısa sürede 104 level yaptım. Sonra üniversite, yurt falan derken bırakmak zorunda kaldım. Geçtiğimiz nisan ayında tekrar başladım. Şu anda 109 level oldu. Asıl anlatmak istediğim konuya geliyorum. Silkroad ile alakalı tüm forumlarda, yüzlerce arkadaş Silkroad'ı kötüleme derdine düşmüş. Şunu söylemeliyim ki: Silkroad şimdi daha güzel. "Abi kasar mısın?" diyenler yok, "10K please..." diyenler yok, global'den saatlerce kavga edenler yok denecek kadar az, gold-bot yok... "Joymax'ın dini-imanı para!" diyenler var bir de. Alma kardeşim. Joymax'ın çıkardığı her silk item'i almak zorunda mısın? 10 tane avatar'ın olmak zorunda mı? Veya Magic POP oynamak zorunda mısın? Benim oyuna harcadığım para aylık 25 TL falan. Bot'u uzatıyorum, pick pet'i canlandırıyorum o kadar. Bu da günde 1 TL'ye bile denk gelmez. Bunların hepsi zora gelemeyen player'ların mazeretleridir aslında. Ben bile blader char ile 120'ye kasmaktan korkmazken; private SRO'cular neden bu kadar korktu anlamıyorum. Bence Silkroad'a başla birader. Rehbere falan da çok ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum. Kısa sürede her şeyi kavrarsın gibime geliyor. Çünkü arada bir oynuyormuşsun. Elbette biraz altyapın vardır. Bu senin için yeterli olacaktır.

5. TafareL

TafareL Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yaş ilerleğince vakit bulumayacaksın ve sende benim gibi oyunu bırakıcaksın.Bence hiç başlama vaktini harcama ..Genede senin kararın.

6. lyraseloth

lyraseloth Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu mesaj Baphomet rumuzlu uyeden alinti yapildi
    anlatmak istedigim tam da buydu :) helal olsun kardeşim.

7. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    Öncelikle bi swde oyuna başlayıp oyunculari izleyin onlarda gördüğünüz şeyleri değerlendirerek internetten araştırarak kendi haritanizi kendiniz oluşturun. Pvp yapanları izleyin hangi yapılandırma hoşunuza giderse o chara yonelin.

Yeni char Kasma olayını bi defa geçin gidin güvenilir birinden hazır char satın alın. Siz kasana kadar ya oyundan soguyacaksınız ya da sro kapanacak. Kapanmadığını varsayarsak onca emeğin sonunda alacağınız karşılık sizi hayal kırıklığına ugratacak..