işin en kötü yanı ne biliyor musunuz, ben yaklaşık bir senedir sro oynamıyorum. "En tehlikeli yanlış doğruya en yakın olanıdır" derler ya sro gören masun player gibi kala kaldım yenilikleri görünce. Son bi yılda neler kaçırdığımı kısaca özet geçebilecek arkadaş var mı sevabına :))))))

Kardeş Def Petleri Char In Deff imi arttırıyor yoksa
sadece koruyormu yardımın için teşekkürler

Petin skillerini birisi açıklayabilir mi acaba? Özellikle ''Reading Skills'bölümünü ' Benim petimde açık değil o silkle satılan bişey mi?.Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama başka yeni petlerle ilgili bi konu bulamadım

yona67 demiş ki:
Bir şey anlamadım. Benim bir kurdum var (Oyun parasıyla alınan gri kurtlardan) Onu direk arkada hayvanına dönüştürebilir miyim?
Evet ama direk kısmı biraz yanlış silkle İtem Mall kısmından ''Potion of evolution(MagicalType Fellows) veya Potion of evulution (Physical Type Fellows)'lardan birisini 130 silke alıyossun. Sonra Petinle atçıya gidip nasıl bi pet istediğine göre değiştiriyosun.

SalihArslann demiş ki:
arkadaşlar peki sizce Wizard için en uygun pet hangisi ve yerden birşey topluyor mu ??? yoksa ek birşey mi satın almak gerek. Ölünce normal canladırma mı kullanılıyor ???

Çok acil cevap verirmisiniz.
Bence Wizard için en iyi pet ''Bear''. Buff basıyor diye biliyorum ve oyunda da öyle gördüm. Bende Phoenix var. Bununda atağı yüksek. Benim fikrim wizard için buff daha gerekli bişey

selam Arkadaşlar, ful str bow için hangi pet uygundur yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum..

Evet arkdaşlar yaklaşık 2 aydır bu petleri kullanıyorum sp topluyor buff basıyor ama hazır skilleri (boş kara kutuları) bulamıyorum yanı ana sıkıller onlar...örnegin ben wızardım ayımın bana hp basması lazım 70 lwl skılı olmasına ragmen yok pıyasada...bu sılk ıle mı alınıyor gorewle mı elde edılıyor bılmıyorum bunu bılen arkadas varsa bıze yardımcı olsun lutfen bu skıller olmadan havyan bır hiç...bıraz arastırdım 101 lwl magaraya gırınce oradakı bosslardan dusuyormus fakat emın degılım...bılgısı olan varsa lutfen bır el atsın...

Dostum jaguar için phy type yazmışsın. Bende gittim silkle yanlış olanı aldım. Pre silkle almadığım için değiştiremiyorumda... Düzeltirsen sevinirim. Başkalarıda yanlış almasın. Jaguar magical type çünkü...

Bir Şiirdir Hayat; Başlar, Yaşanır ve Biter.
beyaskarga26 demiş ki:
Evet arkdaşlar yaklaşık 2 aydır bu petleri kullanıyorum sp topluyor buff basıyor ama hazır skilleri (boş kara kutuları) bulamıyorum yanı ana sıkıller onlar...örnegin ben wızardım ayımın bana hp basması lazım 70 lwl skılı olmasına ragmen yok pıyasada...bu sılk ıle mı alınıyor gorewle mı elde edılıyor bılmıyorum bunu bılen arkadas varsa bıze yardımcı olsun lutfen bu skıller olmadan havyan bır hiç...bıraz arastırdım 101 lwl magaraya gırınce oradakı bosslardan dusuyormus fakat emın degılım...bılgısı olan varsa lutfen bır el atsın...

Aynı Sorun bende de var. Readied Skills Türkçesi Hazır Beceri Buraya konulacak Skiller Uniqlerden düşüyor bana Templede 120 lwl Uniq kesilince gelmişti ama itemde 120 lwl Bu itemler anlaşılan uniqlerden düşüyor görevle filan yapılıyorsa ayrıca bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun. Gelelim bu düşen Skill bizim pet' e takmaya atçıya gidiyoz dördüncü seçenek beceri kaldırma ama bizden Removal Rondo diye bir şey istiyor nerede bulunur satılır bulamadım onun şekline benzeyen bir tekşey var oda İtem Mall da Alchemy -Others -Destruction Rondo 28 Silk şekil olarak bunun aynısını gösteriyor Silkroad -oyun sitemi - ev hayvanı sistemi - arkadaşlar - beceriler buradan bakabilirsiniz bir türlü yapamadım.

Arkadaş Sistemi ile ilgili
Readied Skill (Hazır Beceriler) ,
Fellows Item Skills (Arkadaşların Eşya Becerileri)
ve Stored SP
Bilen arkadaşlardan anlatmalarını rica ediyorum kendi sitesinde bile açıklayıcı bir şekilde anlatılmamış

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

S.a arkadaşlar benimde bir sorum olacak ben jaguar 106 lvl kasıldıgım yerde çok aşırı ölüyor 116 lara ge.tigimiz köprüde birsürü takılı per görüyorum bende takmaya ugraştım takılmıyor arkamda geri doguyor. Acaba bu işi bilen varmı yardımcı olabilirmisiniz nasıl bende takabilirim yoksa peti kasamıcak.. :(

Çok güzel ya :D Tek sorun pete binebilmek için gerekli şeyin tek değil paket halinde satılması :(

Physical atac ıcın hangısını almam gerekıyor yukarıda jaguar yazılmıs ama mage atac verıyor dıyoarlar yardımcı olabılcek varmı

bu yeni petleri canlandırmak için Stone of Resurrection gerekiyor diyorlar ama nerden bulacam bunu..hangi npc'de bulabilirim ???

Ölen petleri nasıl canlandıracağız???? grass of life işe yaramıyor?

nerden alınıyor bu hayvanlar? eşya mağazası diye bir npc mi var? neresi orası yaw? yoksa item malda silk ilemi alınıyor?
Hayvan değil Fellow onlar lütfen biraz hassas olalım pray:

Yukarı Alt