Merhaba arkadaşlar. Oyuna 12D gelince bırakmıştım. Yani 2011 yazında. Şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum. Oyuna geçenlerde giriş yaptım, konsinye'de 13D legend silah bulamadım. 12D legend silah var ama. 12D legend silah alsam, onu +7 yapsam, 13D'ye yükseltsem ve onu da +7 yapsam; toplamda kaç tane proof stone gider? Bir diğer sorum da awaken stone ile ilgili. Canavarlardan düşün awaken stone'ların başarılı olma olasılığı nedir? Alchemy'den anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Avakene silk harcamak boşa 5tane denesen illa tutar mobdan düşmüş olması farketmez. Kaç proof gideceği belli olmaz her yandığında 1tane gider. Direk silk karşılığı silah alman daha mantıklı biraz bekle satan biri çıkınca alırsın.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Avakene silk harcamak boşa 5tane denesen illa tutar mobdan düşmüş olması farketmez. Kaç proof gideceği belli olmaz her yandığında 1tane gider. Direk silk karşılığı silah alman daha mantıklı biraz bekle satan biri çıkınca alırsın.

Zaten çok şanssız birisiyimdir. Şu anda 12D rare +12 silahım var (2 sene önceki %30 başarı event'inde yapmıştım), 12D stone'lar ucuz olduğunu için, stat'larını ve blue'larını çok iyi yaptım. Onunla idare edeyim o zaman. Yorumun için teşekkürler...

Rica ederim :beer:

Yukarı Alt