bannedddd

Buralıyım
Arkadaşlar geçen forumda yeni sm alım sitesi diye bir konu vardı. Bugün bakıp sm alacaktım da fakat oraya üye olmamıştım. Şimdi de belli bir süreliğine üyelik alımını durdurmuşlar. Sizden isteğim üye olup da ordan bot almayan birinin kullanıcı adı ve şifresini istiyorum. Şimdiden teşekkürler. :lol:

Site:
http://mama.uttx.net/vba/index.php

Benim üyeliğim var. Ama salı gününü bekliyorum salı günü alıcam sm yi. Zaten salıdan salıya almak mantıklı ya crack sm olmazsa ne olcak. Sen istersen salıyı bekle yada bana salı günü msj at olumlu yada olumsuz die cvp veririm ona göre sende alırsın. ok

bannedddd

Buralıyım
Bana şimdi lazım işte. Confused Ama üyeliğim yok. Eğer siz salı günü alacaksanız üyeliğinizi verin bana salı günü tekrar üye olabilirsiniz. Rolling Eyes :lol:

bannedddd

Buralıyım
Rational demiş ki:
Bana şimdi lazım işte. Confused Ama üyeliğim yok. Eğer siz salı günü alacaksanız üyeliğinizi verin bana salı günü tekrar üye olabilirsiniz. Rolling Eyes :lol:
Yok mu üyeliğini bana verecek kimse? :lolmuch: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
neden sm için kasıyorsunuz bu kadar hadi çok istiyorsunuz üyelik alımları açıkken neden almıyorsunuz Razz

bannedddd

Buralıyım
extraloob demiş ki:
neden sm için kasıyorsunuz bu kadar hadi çok istiyorsunuz üyelik alımları açıkken neden almıyorsunuz Razz
Ben her zaman iSRO kullanıyorum fakat şimdi multi client olaylarına girdim iSRO'da multi client açamıyorum bu yüzden SM istiyorum. :lol: Yani her zaman SM kullanan biri olsam neden almıyorsun konusunda haklısın derim de sadece sıkıştığım için SM'ye ihtiyacım oldu. Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zati bunun raici bir elinde isro diğer elinde sm olmalı Wink

bannedddd

Buralıyım
extraloob demiş ki:
zati bunun raici bir elinde isro diğer elinde sm olmalı Wink
SM süreli 1 hafta 1 hafta satılıyor o yüzden elimde bulunması saçma sadece lazım olduğunda pat diye alabilirim ama naletler üyelik alımlarını durdurmuşlar. :lolmuch: :mrgreen:

arkadaşlar salıdan önce almayın ki sonra alsanız bile 0x33 iptal edebilir biraz sabır extraokk

ewet salıdan önce almayın. Ben salıdan sora alıcam. Bakıcaz olursa süper olur.

Yukarı Alt