addIcFb

Aileden
Florya'yı mesken tutan yöneticiler, futbolculara adam başı 40 bin dolar prim vermeye hazırlanırken, bir araya geldikleri oyunculara "Hepimizin tek isteği Kadıköy'de UEFA Kupası'nı kaldırmak. Bizler size inanıyoruz" dediler.

adnanpolat.jpg

G.SARAY’da akıllar Benfica ve Fenerbahçe derbisinde. Sarı kırmızılı yönetim, öncelikli olarak Portekiz’de elde edilecek galibiyetin gruptan çıkmayı kolaylaştıracağı için Florya’da adeta futbolcularla birlikte kampa girdi. İdmanlarda ve dinlenme sırasında sürekli oyuncularla birlikte olan ve onlarla gün geçiren yöneticiler, onların her istediklerini yerine getiriyor.

Önümüz açılacak
Florya’da yaşanan olumlu havanın etkisiyle yaşanan yüksek moralin artmasını hedefleyen sarı kırmızılı yönetim, UEFA Kupası maçları için futbolculara özel bir paket hazırladı. Benfica karşısında alınacak galibiyet sonrasında futbolculara adam başı 40 bin dolar prim vermeye hazırlanan yönetim, bir araya geldikleri oyunculara "Hepimizin tek isteği Kadıköy’de UEFA Kupası’nı kaldırmak. Bizler size inanıyoruz ve Olympiakos’tan sonra Benfica galibiyeti ile önümüzün açılacağını biliyorsunuz. Bunu başaracaksınız" dedi.

Yukarı Alt