1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Yemekteyiz Öğrenci Evi gülmekten kırıp geçiriyor


 1. Metamorph

  Metamorph Old School olduser rank8

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.365
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm
  Daha önce fragmanıyla Facebook kullanıcılarını kasıp kavuran Yemekteyiz Öğrenci Evi birinci bölümüyle görücüye çıktı. Sohbet ortamında yapılan beyin fırtınasıyla ortaya çıkan ilginç proje, dikkatleri çekiyor. Hemen hemen herkesin kendinden birşeyler bulduğu kısa filmdeki tiplemeler, tıpkı fragmandaki gibi gülmekten kırıp geçiriyor.Yönetmenliğini Marmara Üniversitesi öğrencisi Enver Engin Karalar'ın yaptığı Yemekteyiz Öğrenci Evi ekibi , şimdilerde çok izlenmenin keyfini çıkarıyor. Tek istekleri var, birilerinin dikkatini çekmek..

  Yönetmen Karalar, bu proje için 400 saatlik bir kayıt aldığını söylerken, "Öğrencilik günleri, bu anları yaşayanlar açısından çok önemli ve daha önce böyle kapsamlı bir öğrenci projesi yapılmamıştı, amacımız bu açığı da kapatmaktı. İsminin içinde “Yemekteyiz” geçmesi insanları aldatmasın, çünkü programla alakası yok aslında filmin. Sadece programın teknik formatından bazı kısımları aldık, filmin içerisinde de bunla ilgili ufak bir kısma yer verdik" diyor.

  Karalar çekimlerin 6 ay sürdüğünü ifade ederken, filmin ikinci bölümünün de hafta içinde Facebook'ta yayınlanacağını belirtiyor.


  [​IMG]


  Video 1 için tıklayın !
  Video 2 için tıklayın !