'Yedek kalmaya niyetim yok'
Oyuna sonradan girdiği Antalyaspor maçında gol perdesini açan Filip Holosko, “Ben kendimi her zaman 11'de düşünüyorum. Yedek kalmaya niyetim yok” dedi.

Beşiktaş’ın geçen sezon iki kupayı kazanmasında özellikle son haftalarda sağladığı katkıyla büyük rol oynayan Filip Holosko, Antalyaspor önünde oyuna sonradan girmesine rağmen attığı golün sevincini yaşıyor. İnönü’de bu sezon ilk resmi golü atan Slovak forvet, “Attığım gol sadece güzel değil, benim için her açıdan önemliydi. Hem çok kritik bir anda takımımı öne geçirdim hem de kendime güven sağladım. Çünkü iyi futbolcu takımına faydalı oyuncudur” diye konuştu.

‘Hocamın kararına saygılıyım’

Holosko, bu sezon da şampiyonluğun en büyük favorisi olduklarını belirtip, “Zorlu bir sezon olacak. Ben de takımıma katkı sağlamak istiyorum. Hocamın kararına çok saygı duyuyorum ama yedek kalmak gibi bir niyetim yok. Ben kendimi her zaman ilk 11’de düşünüyorum. Bu açıdan da attığım golün önemli bir mesaj olduğunu söyleyebilirim” dedi.​

Kod:
Kimi bilemez , kimi bulamaz . Holosko gibi oyuncun var oynatmıyorsan ve sonrada oyuna sokunca maç kazanıyorsan bu teknik direktörün doğru hamlesi değil yanlıştan dönmektir.Bunu Rıdvan Hoca diyordu %100 de haklı. Her maç ilk 70dakika Bobo santrafor Holosko sağda Yusuf yada Nihat solda ortada da Tello oynasın ne gol sorunu kalır ne başka birşey.

Yukarı Alt