Merhabalar.

Dün üstümde kalan son 15m gold ile biraz risk alıp eğlenmek istedim. +0 olan egy staffımı tekte +8 e yükselttim, geçeceği varsa geçiyor denemekten hiç korkmayın diyorum ve resimlere geçiyorum :P

Not: Üstümde toplam %4 lucky basan avatar dress ile yapıldı.

Success! +6

Success! +7

Success! +8 ( Lucky stone basmadan )

Saygılar.

ColdHeart

Tanınıyorum
offf diyorum başkada bişi demiyorum hayırlı olsun :) bide b adv çaktınmı tamamdır +10 tadından yenmez :)

tolgahanin demiş ki:
offf diyorum başkada bişi demiyorum hayırlı olsun :) bide b adv çaktınmı tamamdır +10 tadından yenmez :)
Evet aynen öyle geriye sadece biraz statlarla oynayıp B grade basmak kaldı onların da acelesi yok şu an için. Teşekkür ediyorum. :beer:

AlessandraA demiş ki:
Hangi balı yemiştin?
Bal sevmem :) Alchemy ile uğraşırken biraz dikkat verin arada böyle buga giriyor bir nevi, o anı yakalamaya çalışın yakalarsanız yapamayacağınız birşey yok takır takır geçiyor. Çok bastım böyle 1den 7ye, biraz odaklanın sadece. Teşekkürler.

ColdHeart

Tanınıyorum
hadi ya ciddimisin şu ânı yakalama mevzusundan bahsedermisin biraz :)

tolgahanin demiş ki:
hadi ya ciddimisin şu ânı yakalama mevzusundan bahsedermisin biraz :)
Arada tam anlamıyla 0 lag oluyor hotanın ortasında basmaya kalksam dahi, öyle anları değerlendiriyorum çoğu zaman işe yarıyor. Nasıl anlatsam, hani kamerayı charın içine getirip sadece gökyüzünü görecek şekilde ayarlayınca lagda büyük azalma oluyor ya? O halini hotanın ortasında kamera normal haldeyken lag kusursuz derecede ortadan kalktığını fark ediyorum bazen. Genelde gece yarısından sonra oluyo ama tam birşey söyleyemem bende daha tam anlamıyla belirti gösteremiyorum :)

Lrd demiş ki:
Tebrikler vodafone kullanıyorsun galiba :P
:lol: Teşekkürler. :beer:

Bugun bende ayni senin gibi bunalimdan nova xbowuma sadece 6 denedim zaten 5 denerken ayriydi 200m verdim elixirlere herneyse 6 denedim aksiyon olsun diye patladi iyimi :) immoda gitti astral icin 500 600m ayri odedim zaten, Ksroda silk alamiyoruz malesef stallardan idare ediyoruz kafayi yiyecem helal olsun...

teşekkürler bende +7 stafıma 8 denedim dün boom çok saçma
%4 lucky plus
%4 lucky avatar
Stafda
str 6
int 6
drabilty %160
steady 5
immo 1
astral 2
lucky 4
---------
Advantage yokdu +7 idi staf biraz shiled yaktım koydum bekledim bastım yandı harbi bizde bal yok

SuS3 demiş ki:
Bugun bende ayni senin gibi bunalimdan nova xbowuma sadece 6 denedim zaten 5 denerken ayriydi 200m verdim elixirlere herneyse 6 denedim aksiyon olsun diye patladi iyimi :) immoda gitti astral icin 500 600m ayri odedim zaten, Ksroda silk alamiyoruz malesef stallardan idare ediyoruz kafayi yiyecem helal olsun...
Takma kafana hocam bende bu staffı 5 yapana kadar canım çıkmıştı sonra 6 denedim patladı tekrar denemelere falan başladım max 4 oluyodu sonra ben de sinirlendim bıraktım denemeyi aynı senin gibi. 1-2 hafta denemedim sonra tekte 8 gördüğün gibi. Bugün olmaz yarın olur hiç dert etme, teşekkürler bu arada.

PaskaLBamya demiş ki:
hayırlı olsun dayı :)
Eyvallah :beer:

Cee'd demiş ki:
Sağolasın.

loras demiş ki:
Teşekkürler.

FaR_CRY demiş ki:
teşekkürler bende +7 stafıma 8 denedim dün boom çok saçma
%4 lucky plus
%4 lucky avatar
Stafda
str 6
int 6
drabilty %160
steady 5
immo 1
astral 2
lucky 4
---------
Advantage yokdu +7 idi staf biraz shiled yaktım koydum bekledim bastım yandı harbi bizde bal yok
Boşver dert etme bu kadar bak 300m civarı bi param vardı hepsini elixirlere harcadım +5 yapamadım, son 15m goldum vardı onu da arkadaştan almıştım bak gördüğün gibi 15m gold ile neler yapılabiliyo bi kere olmaz iki kere olmaz ama illaki üçüncüde olur takma kafana. :thumbsup:

Yukarı Alt