tenpanter demiş ki:
Ya beyler çok küçük düşünüyorsunuz ben takım kurucaz diyorum 30 kişilik ekip kurduk diyelim 5 tane bandit olur milleti soyarlar kampa döndüklerinde ganimeti paylaştırırlar biraz yaratıcı olun ya!(Bu değil, bu değil, bu hiç değil.)
Adam hakli aslinda la. Yan char acip ustune basina yeterli malzemeyi verip banditlik yapariz :D

Bu arada oyunla ilgili birkaç değişik bilgi daha vereyim:

Oyunda mikrofonla konuşma sistemi tarzında birşey var, mikrofonla oyundan konuştuğunuzda çevrenizdeki playerlar sizi duyabiliyorlar.Mesafe uzadıkça seste git gide kısalıyor.

Oyundaki gece ve gündüz zamanları server'ın konumuna göre belli oluyor.Mesela server'ın bulundupu bölge almanyadaysa, o sırada almanya'da saat kaçsa ona göre gündüz veya gece oluyor.

ironEyE demiş ki:
Bu arada oyunla ilgili birkaç değişik bilgi daha vereyim:

Oyunda mikrofonla konuşma sistemi tarzında birşey var, mikrofonla oyundan konuştuğunuzda çevrenizdeki playerlar sizi duyabiliyorlar.Mesafe uzadıkça seste git gide kısalıyor.

Oyundaki gece ve gündüz zamanları server'ın konumuna göre belli oluyor.Mesela server'ın bulundupu bölge almanyadaysa, o sırada almanya'da saat kaçsa ona göre gündüz veya gece oluyor.
Üstad yeter anlatma perisan ettin beni

State of Decay ve The WarZ gibi oyunlarda çıkıyor aynı temada.The WarZ paralı ama diğerini bilmiyorum.En olmadı DayZ(standalone) çıkacak yakında tek oyun alır bitiririz işi.

Yukarı Alt