Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
frityus demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Öyle fazla emin konuşma. :D Bazı videolarını izlemiştim herifler 37 kişi geziyorlardı, kasaba falan basıp kamp kuruyorlardı oralarda, sonra bir bandit grubuyla karşılaştılar heriflerden yalnızca 3 - 4 kişi hayatta kalmıştı. :D
Valla bu site yapıcaz deyip yapamadığı bişey olmadı melo :D
Aynen zamaninda neler yaptik bu oyunu da hallederiz :mrgreen:

Oyyy çok fena canım istedi şimdi.Aklıma da üç soru geldi.

1)Bandit olayı var ya.Orda bi hinlik yapıp biri hesap açsa onu öldürsekte bandit olsak olur mu ki? :D
2)Kadın veya erkek açabiliyoruz değil mi?Yani Glenn-Maggie olayı yapabilecek miyiz?Sarkma durumları olacak mı :D
3)Oynamak için orjinal oyunu mu almak gerekiyor?Yoksa internetten çekebilir miyiz?

Lemonade demiş ki:
1)Iyi insan olmak varken ne gerek var :P
2)Ayıpsin istersen Carl gibi cocuk da olabiliyoruz :D
Ya 3 :( Zombilerin arasında kaldıysak "badass" olmak lazım :D O zaman şimdiden Maggie'mi arıyorum :D

Bence de en az 15-20 kişilik bir ekiple girdik mi ortalığı ağlatırız 10-15 te bize katılmak isteyen başka player olur desek serverin yarısı bizim adamımız :D

Edit:Yalnız mesela bizim takımdan yada karşı takımdan biri ırıspı çıcıklığı yapıp bizi vurma gibi olaylar var mı?

Mirage demiş ki:
Oyyy çok fena canım istedi şimdi.Aklıma da üç soru geldi.

1)Bandit olayı var ya.Orda bi hinlik yapıp biri hesap açsa onu öldürsekte bandit olsak olur mu ki? :D
2)Kadın veya erkek açabiliyoruz değil mi?Yani Glenn-Maggie olayı yapabilecek miyiz?Sarkma durumları olacak mı :D
3)Oynamak için orjinal oyunu mu almak gerekiyor?Yoksa internetten çekebilir miyiz?
1 - Bandit olmak kötü bir şey neden bandit olmak isteyesin ki. :D
2 - Yok tüm karakterler tipleri bile dahil olmak üzere aynı diye biliyorum.
3 - İlla orjinal gerekmiyor ama kurulum orjinal olmayan sürümlerde felaket uzun sürüyor, bir ton dosya indirtiyor.

@tenpanter
İlk sayfadaki 2. video'da gördüğün üzere shane'lik yapıp kaçmak için yakın arkadaşını kurban bile edebiliyorsun. :D
Ayriyetten gruba yeni adam almak sakat iş, genelde hiçbir insan, bandit veya survivor olsun, dostça davranmıyor bu oyunda. :D

Yukarı Alt