Avasin demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Vayyy çok kanlı olacak desenize makara: :twisted:
yok yahu aksine ço rahat bir maç olacak şimdiden kaç fark atalım diye düşünüyoruz makara:
Siz 2 sezon son hafta şampiyonluğu nasıl kutlarız diyede düşünüyordunuz ama olanları gördük.Gerçi birisinde zaten kutladınız ama :nod: :P :twisted:

Avasin

Trezeguet demiş ki:
Avasin demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Vayyy çok kanlı olacak desenize makara: :twisted:
yok yahu aksine ço rahat bir maç olacak şimdiden kaç fark atalım diye düşünüyoruz makara:
Siz 2 sezon son hafta şampiyonluğu nasıl kutlarız diyede düşünüyordunuz ama olanları gördük.Gerçi birisinde zaten kutladınız ama :nod: :P :twisted:
Ama Gs Maçları bankodur bizim için :d düşüncelerimiz için :d

Avasin demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
Avasin demiş ki:
Ama Gs Maçları bankodur bizim için :d düşüncelerimiz için :d
Yanlış hatırlamıyorsam 134 kere banko maçınızı kaybetmişsiniz. :wink1:

Avasin demiş ki:
Ama üstünlük bizde bro :lol:
Banko deme diye dedim :P Yoksa tabiki reddetmiyorum Fenerbahçe-Galatasaray derbilerinde üstünlük fenerdedir.Ama öyle ama böyle kazanıyor işte yapacak bişey yok. :rolleyes1:
Ama tabi bu Galatasaraydan büyük olduğunuzun göstergesi olamaz.

Avasin

Trezeguet demiş ki:
Avasin demiş ki:
Ama üstünlük bizde bro :lol:
Banko deme diye dedim :P Yoksa tabiki reddetmiyorum Fenerbahçe-Galatasaray derbilerinde üstünlük fenerdedir.Ama öyle ama böyle kazanıyor işte yapacak bişey yok. :rolleyes1:
Ama tabi bu Galatasaraydan büyük olduğunuzun göstergesi olamaz.
aaa bende zaten öyle bişey kastetmedim bro üstünlükten kastım maç sonuçlarıydı yoksa aksini düşünme bile :beer:

Yukarı Alt