Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
bence herkes msndeki gibi yazı rengini seçebilsin.
yani optionsta ayarlarda yazı rengi diye bir sekme olsun ordan yazı rengini seçsin.
mesela turuncuyu seçsin.
mesaj atarken yazı rengi istemiyorsa aşağıda bi kutucuk olur kendi yazı rengi kullan diye onu kapatır.istiyorsa açar.

RoyalFlush

Bilgiliyim
Doğru mu anladım bilmiyorum ancak zaten renk değiştirme olayı mevcut.

Karakterlere gelince...O biraz zor olur kanımca.Sen düzgün bir karakter kullanırsın.Ben düzgün kullanırım.Ama ahmet,mehmet garip garip karakterli yazıları kullanır.Yazılanları okumak bile zorlaşabilir.Ayrıca site bunu sanırım desteklemiyor.

Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
a4_tech demiş ki:
Doğru mu anladım bilmiyorum ancak zaten renk değiştirme olayı mevcut.

Karakterlere gelince...O biraz zor olur kanımca.Sen düzgün bir karakter kullanırsın.Ben düzgün kullanırım.Ama ahmet,mehmet garip garip karakterli yazıları kullanır.Yazılanları okumak bile zorlaşabilir.Ayrıca site bunu sanırım desteklemiyor.
öyle değil zaten mesajlardan renkleri seçebiliyoruz yazı tipi derken de altı çizili kalın ve yatay olarak kastettim.her mesajta tek tek kendi rengini arayacağına böyle bir şey olabilir diye düşündüm

aynen bencede :D
bide şu açıdan düşün dünyada birçok dil var ve birçok insan farklı dili kullanıyor bu da iletişimi çook ama çoook zorlaştırıyor...
Tüm dünyada tekbir dil kullanıp iletişimde maximum kaliteyi sağlamak varken neden ayrı dillere geçilip iletişimi zorlaştıralımki ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sevimli_angel demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
sevimli_angel demiş ki:
bütün msjlarını tek renk yapan arkadaşlar var onlar her msjlarında uğraşıyomu :?:
Evet xD
o zaman yapılsın :mrgreen:

:twisted: :mrgreen:

uğraşsınlar ki forum nedir nasıl kullanılır neler yapılır hepsini öğrensinler manuel vites araç vardır otomatik vites araç vardır :coffee:

Yukarı Alt