Forumda benmi göremedim yoksa twitch youtube kullanan kişilerin kendi kanallarını tanıtabilmesi için yayıncılık bölümü yokmu eğer yoksa böyle bir bölüm bence açılmalı hem kullanıcı sayısındada artış olur

vede bu bölümde yayıncılık hakkında lazım olan bilgilerle ilgili konularda açarız

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Üniversitede bölüm tercih edeceksin zannettim.
Bende öyle zannetim ve yine birisi sorusunu istekler kısmına açmış diye söylenerek konuya girdim :lolmuch:

Bugün eski konulara bakarken senin mesajını gördüm , nereye kayboldu acaba bu adam diye kendi kendime sormuştum ki aynı gün geldin.
Konuya gelince , fikir ilk başta güzelmiş gibi gözüktü hemen açalım diye düşündüm ama sonrasında aklıma şu geldi , bu bölüme konu açanlar , şu anda yayındayım diye konusuna durmadan mesaj yazacaklar ve gereksiz yere son mesajlarda kalabalık oluşturacak.
O yüzden bilemedim ama açılması gerektiğini düşünen 2-3 kişi daha varsa kırmayız haliyle.

Takımı
Galatasaray
Bence de açılabilir güzel bir fikir , spam olmaması açısından da yayın sahipleri konu başlıklarını editleyebilirler.

Bende öyle zannetim ve yine birisi sorusunu istekler kısmına açmış diye söylenerek konuya girdim :lolmuch:

Bugün eski konulara bakarken senin mesajını gördüm , nereye kayboldu acaba bu adam diye kendi kendime sormuştum ki aynı gün geldin.
Konuya gelince , fikir ilk başta güzelmiş gibi gözüktü hemen açalım diye düşündüm ama sonrasında aklıma şu geldi , bu bölüme konu açanlar , şu anda yayındayım diye konusuna durmadan mesaj yazacaklar ve gereksiz yere son mesajlarda kalabalık oluşturacak.
O yüzden bilemedim ama açılması gerektiğini düşünen 2-3 kişi daha varsa kırmayız haliyle.
Vallaha iş arayışıydı görüşmeydi işler güçler derken ne vakit kaldı ne bişey ama artık düzene soktum hayatımı bide dediğin gibi gereksiz mesaj yığını olabilir onun içinde kural koyulabilir spam yapan kişilerin önce konuları kilitlenir sonra konusu silinebilir.

Yukarı Alt