1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yattara'da flaş gelişme

1. TurKKillS

TurKKillS Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çevre Mühendisliği.
    Trabzonspor'un Gineli yıldızı Ibrahima Yattara, bordo-mavililere veda ediyor.

Son dönemlerde Trabzon'a faydalı olamayan Yattara ile sezon sonunda ipler kopuyor. Trabzonspor ile sezon sonunda yollarının ayrılması beklenen Ibrahima Yattara, Suudi Arabistan'ın Al Shabab Kulübü ile anlaşma aşamasına geldi.

Arabistan gazeteleri, Al Sahabab'ın geçtiğimiz gün bordo-mavili futbolcuya 2 yıllık sözleşme için 2 milyon dolar önerdiğini ve resmi imzaların atıldığını yazdı. Bunun üzerine Al Shabab bir açıklama yayınladı, Yattara ile henüz resmi bir sözleşme imzalamadıklarını ancak bunun için uğraş verdiklerini duyurdu.

Açıklamada "Başkanımız Khaled Albultan ve yöneticilerimiz, 3 gündür Türkiye'de Ibrahima Yattara ile ciddi olarak konuşma halindeler. Görüşmeler sürüyor ama henüz resmi imzalar atılmadı" denildi.

2. Hayta35

Hayta35 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sonunda gidiyor oh be fanatik trabzonspor taraftarı olarak çok sevindim bu habere

3. noncelalreis

noncelalreis Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    mal bu adam yha teknik olarak harika birisi tam takım şampiyonlar liginde oynayacak bu sene kendisini gösterme şansı bulucak başka takıma gidiyor ...

4. Hayta35

Hayta35 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacım adam 34 yaşına gitmiş bu saaten sonra kendısını gösterse ne olur :roll:

5. noncelalreis

noncelalreis Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    doğru diyorsun ama bence tüm futbolcuların hayalidir madride yada barçaya gol yada goller atmak bu adamdada o kapasite var bence cicioe2 :mrgreen: