Yattara 2012'ye kadar Trabzonspor'da
Trabzonspor Gineli futbolcusu İbrahima Yattara'nın sözleşmesini 3 yıl daha uzattı.
155783yattara.jpg

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, gelecek yıl sonunda sözleşmesi bitecek olan Gineli oyuncuları Yattara'nın sözleşmesini 3 yıl daha uzattıklarını söyledi.
Şener, Yattara ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığını belirterek, ''İmzalar atıldı. Yattara'nın sözleşmesini 3 yıl daha uzattık'' diye konuştu.
2012 yılına kadar bordo-mavili kulüp ile sözleşmesini uzatan Yattara'nın Trabzonspor için önemli bir oyuncu olduğunu dile getiren Şener, ''İç transferde bir sorunumuz yok. Dış transferde de çalışmalarımız sürüyor. Belçika'nın Germinal Beerschot takımında forma giyen Kolombiyalı orta saha oyuncusu Daniel Cruz konusunda da görüşmelerimiz devam ediyor. Büyük sorunlar yok. Bu oyuncunun transferini de bitirmek istiyoruz'' dedi.
"ŞAMPİYONLUK İSTİYORUM"
Trabzonspor'da sözleşmesi 3 yıl uzatılan Gineli futbolcu İbrahima Yattara, bordo-mavili kulüpte şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.
Trabzonspor'da 5 sezondur futbol oynadığını ve çok mutlu olduğunu ifade eden Yattara, ''Burada herkes beni seviyor. Trabzonspor'dan ayrılmadan önce şampiyonluk görmek istiyorum. İnşallah bu olur. Ben burada çok mutluyum'' dedi.
Galatasaray maçına da değinen Gineli oyuncu, çok önemli bir mücadeleye çıkacaklarını vurgulayarak, ''Biz 3 puan almaya geldik. İyi performans göstermemiz lazım. İnşallah kazanacağız'' diye konuştu.

addIcFb

Aileden
buda kök saldı buraya ama neyse bakalım ilerde görcez şampionluğu küme düşmezlerse :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
buna futbolcu diyenlere acırım, yazık cidden trabzonspor'un da canı yanıyor yok yere.

Yukarı Alt