Advance

Küfür içerir, eski bir ses kaydıdır tekrar paylaşayım dedim :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kardeşim bu olayın içinde şahsen bulunuyorum benim çok samimi olduğum kişi (şahin yani ali) sahinox bu sincapppp diye nickli adamı oyunda bertaraf eder :D ts ye gelirler kickletirler bunlarda banlattı sanarlar tekrar gelirler ts ye olay burda başlar ordaki köylü olan arkadaşım piskoman ayhan kibarca konuşan kişilik oğuz vidanjor nickli arkadaş :D Yanlız ts de geçen olaylı oyunun adıda Warrock tur 1 hafta evvel charımı sattım oyunuda bıraktım 2006 dan beridir oynarım betadan bu yana :) ordaki nickimde death1ron :)

Advance

yunusx32 demiş ki:
Kardeşim bu olayın içinde şahsen bulunuyorum benim çok samimi olduğum kişi (şahin yani ali) sahinox bu sincapppp diye nickli adamı oyunda bertaraf eder :D ts ye gelirler kickletirler bunlarda banlattı sanarlar tekrar gelirler ts ye olay burda başlar ordaki köylü olan arkadaşım piskoman ayhan kibarca konuşan kişilik oğuz vidanjor nickli arkadaş :D Yanlız ts de geçen olaylı oyunun adıda Warrock tur 1 hafta evvel charımı sattım oyunuda bıraktım 2006 dan beridir oynarım betadan bu yana :) ordaki nickimde death1ron :)
Warrock'tan point blank'e geçen arkadaşlar sayesinde biliyorum olayları, defalarca da dinlemiş oldum onlar sayesinde :P

böyle uzaktan küfretmek atmak tutmak artık çoluğun çocuğun oyunu haline gelmiş gerçek hayatta yüz yüze böyle konuşmalara geçecek mi hiç sanmıyorum birinden birisi dayağı yiyecek

Benim konumda tek 1 küfür olunca uyarı.Bu konu gayet devam ediyor.

Meseleyi uzatmaya geldim =(

Yukarı Alt