Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ibadet eder gibi hergün 1 tane asdf atıyordum bugün 29k için 2 tane atmak zorunda kaldım :P

30k da bende bir topic açacağım özendim herkes açıyor walla :D

extraloob demiş ki:
ibadet eder gibi hergün 1 tane asdf atıyordum bugün 29k için 2 tane atmak zorunda kaldım :P

30k da bende bir topic açacağım özendim herkes açıyor walla :D
Baba ilginçtir ibadetin ötesine geçti hem benden bir sonra asdf atıyosun xP Senkronize çalışıyoruz^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım ne yapayım ne zaman asdf atasım gelse ön safta sen yer alıyorsun ihihihiii kan çekiyordur be brocuğumm :D :D

extraloob demiş ki:
Yaşasın Yeni Kral ^_~

Sm'nin durumu belli olmamasından dolayı silkroad yaşamımda her botu denemiş lakin kendi charımda hiçbir dandik botu kullanmamış sadece Sm kullanmış birisi olarak bugün itibarıyla SBOT ile oyun hayatıma devam ediyorum.

SBOT gerçekten çok güzel ve ufak sorunları olan lakin bizi pek fazla etkilemeyen muazzam bir bot bence en büyük özelliği 2 char açıp clientless oynadığınızda pc'de sanki oyun açık değilmiş gibi olması dolayısıyla bu botu kimse tutamaz diyorum.

ulgur.jpg

wuntif.jpg

2j5gwfo.jpg
Şimdi farkettim abi 1Kere ölmüşsün :mrgreen:
Birde 172M'cik paran var sanırım :mrgreen:

okan ai konunu yeri yalnış ama ö.m attım cvp yok sbot alıcam ptt den ödicem para ne kadar yatırıcam

Forever Sbot New King
8 li 2 parti açıp civcivlerimi kasabiliyorum :D yani 14 civciv sp kasıyor :D
3. bir 8 li part düşünmüyor değilim :twisted:

Ps: Yanlış anlaşılma olmasın bu dediklerimi sadece 1 pc ile gerçekleştiriyorum :D :buddha:

Leo Kenzo demiş ki:
Forever Sbot New King
8 li 2 parti açıp civcivlerimi kasabiliyorum :D yani 14 civciv sp kasıyor :D
3. bir 8 li part düşünmüyor değilim :twisted:

Ps: Yanlış anlaşılma olmasın bu dediklerimi sadece 1 pc ile gerçekleştiriyorum :D :buddha:
bu gidişle sadece 3-5 pc yüzünden yine crowded olcak sunucular. bu SBot bize premium aldıracak bu gidişle :D:D:D

Yukarı Alt