Silverdollar demiş ki:
Kardeş solculuğumdan utanmam, heryerde belli ederim.
Avatarımdan tut da imzama kadar.!

şimdi gelelim sana. sen bi dünya turu at gel bu sefer :wink1:
solculukla ateizm in alakasi nedir ?
sen seni ilgilendirdiği kadarı ile ilgilen kardeş.
imzamda yazan şeyden dolayı ateist ilan edemezsin beni , ön yargılı olmayın.

konuyu da fazla değiştirmeye çalışmayın.
canımı da fazla sıkmayın derim.

Silverdollar demiş ki:
Siz bizi çok seviyorsunuz da, biz size düşman oluyoruz? O da iyiymiş
not dusmek isterim ki Ataturk has ve has Turk milliyetcisiydi:)Sen komunizmi kitabta okurken ben o sistemde buuyudum
2 dakikada Atatürk düşmanı ilan etmişsin beni, nası oraya kadar götürdün olayı? Kutluyorum seni. Ben mesajımda öyle birşey ima ettim mi sence?

Konumuza dönelim. Kanlı 1 mayıs günü izleyin bu video yu herşeyi anlarsınız.

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=y8uZq9MamlY&feature=related

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
volkan.ka demiş ki:
Silverdollar demiş ki:
Kardeş solculuğumdan utanmam, heryerde belli ederim.
Avatarımdan tut da imzama kadar.!

şimdi gelelim sana. sen bi dünya turu at gel bu sefer :wink1:
solculukla ateizm in alakasi nedir ?
sen seni ilgilendirdiği kadarı ile ilgilen kardeş.
imzamda yazan şeyden dolayı ateist ilan edemezsin beni , ön yargılı olmayın.

konuyu da fazla değiştirmeye çalışmayın.
canımı da fazla sıkmayın derim.
Sadece merak ettim sen bizi direk banlarken on yargisiz olmuyorsun

DaGangsta demiş ki:
Silverdollar demiş ki:
Siz bizi çok seviyorsunuz da, biz size düşman oluyoruz? O da iyiymiş
not dusmek isterim ki Ataturk has ve has Turk milliyetcisiydi:)Sen komunizmi kitabta okurken ben o sistemde buuyudum
2 dakikada Atatürk düşmanı ilan etmişsin beni, nası oraya kadar götürdün olayı? Kutluyorum seni. Ben mesajımda öyle birşey ima ettim mi sence?
Duzgun oku.Ataturk solcu degildir diyorum Has ve Has Turk milliyetcisi diyorum sen oyle kabul ediyorsun.

kardeş bakın ben pek yetki kullanmayı sevmem ama canımı sıktığınız zamanlar da bunu iyi bir şekilde kullanırım.
kimseye ön yargılı yaklaşmam ne düşündüğünüz beni ilgilendirmez ancak benim açtığım konuya gölge düşürmeye çalışırsanız kim olursa olsun ona hava aldırırım, eğer ki hala gelip davranışlarına devam ediyorsan o zaman uzun bir yolculuğa çıkartırım :wink1:

volkan.ka demiş ki:
kardeş bakın ben pek yetki kullanmayı sevmem ama canımı sıktığınız zamanlar da bunu iyi bir şekilde kullanırım.
kimseye ön yargılı yaklaşmam ne düşündüğünüz beni ilgilendirmez ancak benim açtığım konuya gölge düşürmeye çalışırsanız kim olursa olsun ona hava aldırırım, eğer ki hala gelip davranışlarına devam ediyorsan o zaman uzun bir yolculuğa çıkartırım :wink1:
Sadece bir oyun yuzunden birilerini asaglamak guzel degil be kardeS.Senin konuna kimseyin golge dusurdugu yok sen bizimkileri direk siliyorsun :) Ben sadece 1mayis gibi 3 mayis unutulmamasini istiyorum.O yolculuk en cok 5dk suruyor kardeS maglum ip stabil degil

Silverdollar demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
Sadece bir oyun yuzunden birilerini asaglamak guzel degil be kardeS.Senin konuna kimseyin golge dusurdugu yok sen bizimkileri direk siliyorsun :) Ben sadece 1mayis gibi 3 mayis unutulmamasini istiyorum.O yolculuk en cok 5dk suruyor kardeS maglum ip stabil degil
ben senin mesajını sildim mi?
senin hatlar karıştı sanırım?
ben kimin mesajını silmişim dikkat et bakalım

volkan.ka demiş ki:
Silverdollar demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
ben senin mesajını sildim mi?
senin hatlar karıştı sanırım?
ben kimin mesajını silmişim dikkat et bakalım
mesaj degil direk konu

günlerin bugün getirdiği baskı zulüm ve kandır
ancak bu böyle gitmez sömürü devam etmez
yepyeni bir hayat gelir bizde ve her yerde

1 mayıs 1 mayıs işçinin emekçinin bayramı
devrimin şanlı yolunda ilerleyen halkların bayramı

yepyeni bir güneş doğar dağların doruklarından
mutlu bir hayat filizlenir kavganın ufuklarından
yurdumun mutlu günleri mutlak gelen gündedir

vermeyin insana izin kanması ve susması için
hakkını alması için kitleyi bilinçlendirin
bizlerin ellerindedir gelen ışıklı günler

ulusların gürleyen sesi yeri göğü sarsıyor
halkların nasırlı yumruğu balyoz gibi patlıyor
devrimin şanlı dalgası dünyamızı kaplıyor

gün gelir gün gelir zorbalar kalmaz gider
devrimin şanlı yolunda bir kağıt gibi erir gider

Konu devam etsin...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
DaGangsta demiş ki:
Duzgun oku.Ataturk solcu degildir diyorum Has ve Has Turk milliyetcisi diyorum sen oyle kabul ediyorsun.
Sen hangi şarkıyı okuyorsun? Oldu o zaman, Alparslan Türkeş de solcuydu.[/quote]
Ataturk solcumuydu hahahahha iyi guldurdun beni allahta seni guldursun :D Ben ulkucu degilim.Ama Ataturk'un solcu olmadi dupe duz acik.Sadece anlamak istememiyenlere gore solcu :D

@Sag-Sol ayırımı yapanlar.

Yıllar önce sag sol diye bir b*k cıkarttılar insanları birbirlerine düsürdüler.Cok kayıplar yasandı,hem maddi hem insaniyet adına..Bu kötü olayların tekrar yasanmaması icin herkesin biraz alttan alması gerek.Sag sol farketmez hepimiz Türkiye Cumhuriyeti vatandasıyız.Su sıralar dıs ülkeler üzerimize cok geliyor.Bir taraftan PKK terör örgütü,bir taraftan Türk-Kürt diye ayırım yapmaya calısan sizofrenler,bir taraftan sözde ermeni katliamı...Lütfen artık su oyunlara gelip birbirinizin kalbini kırmayın.. :muck:

Ps:Yarın 1 mayıs isci bayramı olmasına ragmen yine is basındayım,kendim icin degil vatan icin :) Gelismemiz icin calısmamız sart...Birsürü bayram tatili yetmiyormus gibi 1 mayısıda resmi tatil ettikleri icin ülkeme acıyorum :rolleyes1: :byes:

Crisis demiş ki:
@Sag-Sol ayırımı yapanlar.

Yıllar önce sag sol diye bir b*k cıkarttılar insanları birbirlerine düsürdüler.Cok kayıplar yasandı,hem maddi hem insaniyet adına..Bu kötü olayların tekrar yasanmaması icin herkesin biraz alttan alması gerek.Sag sol farketmez hepimiz Türkiye Cumhuriyeti vatandasıyız.Su sıralar dıs ülkeler üzerimize cok geliyor.Bir taraftan PKK terör örgütü,bir taraftan Türk-Kürt diye ayırım yapmaya calısan sizofrenler,bir taraftan sözde ermeni katliamı...Lütfen artık su oyunlara gelip birbirinizin kalbini kırmayın.. :muck:

Ps:Yarın 1 mayıs isci bayramı olmasına ragmen yine is basındayım,kendim icin degil vatan icin :) Gelismemiz icin calısmamız sart...Birsürü bayram tatili yetmiyormus gibi 1 mayısıda resmi tatil ettikleri icin ülkeme acıyorum :rolleyes1: :byes:
sag sol catismasi amerikanin oyunuydu.....

Silverdollar demiş ki:
DaGangsta demiş ki:
Sen hangi şarkıyı okuyorsun? Oldu o zaman, Alparslan Türkeş de solcuydu.
Ataturk solcumuydu hahahahha iyi guldurdun beni allahta seni guldursun :D Ben ulkucu degilim.Ama Ataturk'un solcu olmadi dupe duz acik.Sadece anlamak istememiyenlere gore solcu :D[/quote]
Hep öyle olur zaten, işinize geldiği gibi yorumlamayı bilirsiniz. Takıl sen kafana göre.

Hep öyle olur zaten, işinize geldiği gibi yorumlamayı bilirsiniz. Takıl sen kafana göre.
Ataturkun solcu oldugunu kanitlayacak bir kaynak goster bana ?
6 okta bile milliyetcilik var daha buyuk kanit gerek mi ?

beyler bırakında tartışmayı işçiler yapsın siyaset yeri burası değil.. ne sağcı ne solcu ne de bölücü bu alemde kral ankaragücü :)

theemperorwolf demiş ki:
beyler bırakında tartışmayı işçiler yapsın siyaset yeri burası değil.. ne sağcı ne solcu ne de bölücü bu alemde kral ankaragücü :)
Ne seriat ne darbe kafasi guzel Turkiye :D

Yukarı Alt