1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

'Yaşamak için 3 yılınız kaldı, tadını çıkarmaya bakın'

1. DiSTuRBeD

DiSTuRBeD Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İŞTE SON KIYAMET SENARYOSU:
    New York Post: "Maya Takvimi, İncil ve Tevrat baz alınarak yapılan hesaplamaların tümü 2012'de dünyanın sonu geleceğini gösteriyor"

New York Post gazetesi, maya takvimine sonu olarak gösterilen 21 Aralık 2012 tarihinin dünyanın sonu olabileceğine ilişkin bir haberi manşetine taşıdı. 3 yıl önce Maya takviminin sonunu öğrenen Belçikalı Patrick Geryl, petrol şirketindeki güzelim işini bırakarak zamanının kıyamet gününden nasıl kurtarmak için çabalamaya adadı.

İncil, Tevrat ve Maya takviminden bulduğu verilerle tam üç tane kitap yazdı. Kendisine 20 kişilik bir "kıyametten kurtulma timi" kuran 53 yaşındaki Belçikalı, Afrika'da büyük bir arazi alarak burada sığınak inşa etmeye başladı. Patrick'e göre bu tarihte bir göktaşı dünyaya çarpacak ve dünyanın manyetik dengesi değişecek ve yeni bir buzum çağı başlayacak. Dünya üzerindeki insanlara ise şunu öneriyor: "En iyisi işi bırakıp tatile çıkmanız. Ben her yıl 6 defa tatile çıkıyorum..."

Ne kadar asparagas bilmiyorum. :muck:

2. ironEyE

ironEyE Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    senler öncede duydum bunu hemen tadını çıkarmaya başlıyorum :twisted:

3. LoveForLife

LoveForLife Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi tatile çıkıp tüm parasını harcıyor ilerde parasız pulsuz kalınca görecek :D

4. Achilles

Achilles Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    hahaha çok komik lan inanmıyom bunlara allah bilio çünkü herşeyi hehehe buna inanıyosanız valla allah sizi davul etmesin emi :D