1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yasaklımıyız

1. shutteam

shutteam Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    - kelimesi yasaklımı acaba.. ..ise sebebi.??

2. Last_OTTOMAN

Last_OTTOMAN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben öyle bir yasak oldugunu hatırlamıyorum ve bugune kadar hiçççççççç görmedim ama bilemicem Confused

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    evet yasaklı zamanında sitelerinde bot üzerine yorumlar yaptığım zamanlarda beni yasaklamasalar bile yazılarımı editlerlerdi ben site açıp Türkiye'nin en büyük sitesi olunca sitelerinde bot konuşulmaya başlandı ve bot bölümleri açıldı ben gelip neden şimdi bizden çalıp yayına başladınız hani sizler botu sitenizde konuşmazdınız dedim o zaman öyleydi şimdi böyle dediler saolsun bazı çocuklar sitelerini de patlattılar o dönemde elleri dert görmesinler velhasıl bende bu tospa adamların ne adını ne zihniyetini hayatımdan çıkartmak için heryerden her şekilde imkanlar dahilinde sildim attım.

amma kin kusmuşum bee bu yazılarımda qwertyx hariçtir kendisine saygılar sunarım Cool

4. shutteam

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Extraloob duygularını anlamak için illaki zeki olmam gerekmiyor ama geçmişte bir ya da birilerinin yaptığı haksızlığa karşın bir grubu yasaklamış olmanı takdir etmiyorum. Ben Eliteye geldiğim günlerde Akıncılarla problemli bir guilddik ama günler ve aylarımı bu kini söndürmek uğruna harcadım... Guild masteri olduğumda ılımlı hava yakalamayı başardım birkaç kişinin dışında konuyu tatlıya bağladık.. Akıncılar içindeki bütün üyelerle sıcak ve samimi duyguları hala paylaşmaktayım. Amaç sadece iyi bir oyun ortamında eğlenmek...Kan kanla temizlenmiyor. Kişisel meseleleri büyütmenin kimseye fayda getirmeyeceği kanaatini taşımaktayım. Kötülüğe kötülük ile karşılk vermek olgun insan tavrı değildir bence...
    Sevgi ve samimiyetimle sana başarılarının devamını temenni ediyorum... Roma'dan wada

5. Last_OTTOMAN

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neeeeee Rome'den wada mı :mrgreen: Ehuehuehuehu abi nasılsın Ben Asım _SpeedeR_ yani hatırladın mı beni Question Sen, ben, Azure, Last, azab, Cutar, kedicik, egemenia1500 off off offfffff Confused Abi sen daha dewam ediyosun demek Rome'da wayy bee abii ne günlerdi, bak şimdi içim bi tuhaf oldu yaw Crying or Very sad Hayırlı olsun bu arada master olmussun sanırım Wink Site konusuna gelince Okan cok iyi birisidir 7-8 aydır beraberiz burda ve oyunda ama eliteturksteki herkes senin gibi olmadıgı için Okan cok kızmıs ama yinede buyukluk gösterip gerekeni yapacaktır extraokk Ben hep burdayım abi öm dende ulasabilrsin Saygılar sevgiler extrabeer

6. shutteam

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Selamınaleyküm Asım kardeşim ne güzel rastlantı değilmi... Hala devam ediyorum 2 tane 80 çar ve 70++ çarlar var elimde Roma'da iyi niyet elçiliği yapıyor ve adam gibi oyun oynama mücadelesi veriyorum.. Extraloob kardeşime haksızlık yapılmış evet ama O'na yapılanlara karşı O'nun yaptığını onaylamıyorum... Yine de kendisi bilir ama her nerede olursa olsun bir yanlışlık varsa daima karşısındayım... Sitenin ve Extraloob'un başarıları aşikardır...Konuyu biraz daha düşünmesini kendisine tavsiye ederim... İsmim Erkut yaşım 37.... Server'de genç arkadaşlara örnek olma yolunda mücadele veriyorum... Burada da Extraloob kardeşimdem örnek davranış sergilemesini bekliyorum... Saygılarımla...

7. Last_OTTOMAN

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi yasınada, büyüklügünede, olgunlugunada ben kefilim ama senin adına ve tanıdıklarım adına Wink Ama bu yasak nasıl bir yasak tam olarak bilmedigim için bişeyde diyemiyorum Confused Senden ricam emin olmadıgın kişilere kefil olma. Sonra sana ait olan saygınlıgınıda yitirirsin extraokk extra yani Okan gercekten cok iyi birisi ve bu yazdıklarını göz önünde bulunduracaktır extrabeer