Henüz hiçbir yerim kırılmadı, hiçbir yerime dikiş atılmadı.. (Sünnet olayı hariç xP) En kötüsü 4. sınıfta okulun bahçesinde koşarken ayağımı burktum o kadar xP
Ama en çok canımı yakan olaysa şudur:
8-9 yaşındayım. Arkadaşlarla parka gittik.. Parkında 2M lik duvarı var.. Ben işte millete hava olsun diye duvarın üstünde yürüyorum.. Çocuk kafası işte napalım :D Bi an ayağım boşluğa gitti sonra döne döne yere çakıldım :mrgreen: Yere düşüş esnasında duvara biraz sürttüm.. Kollarım ve bacaklarım çizildi, ayrıca yan düşünce , düşmenin etkisinden kötü bir yerde anormal derecede ağrıma oldu xD Tabi ben artislik yaparken rezil oldum xP Zırıl zırıl ağlıyorum .. Millet geldi 2 koluma girip eve götürdüler.. Babamda Prof. Doktordur sağolsun hemen bandaj, ağrı işlerine baktı xD Neyseki ağır bir kaza olmadan atlattık olayı..

Birde 8.sınıfta Nitrik asit çözeltisi üstüme döküldü... Seyreltik olduğundan bana zarar vermedi ama kıyafetler büsbütün gitti xP

Bana birşey olmadıda yakın arkadaşımın yanımda olan kazayı anlatayım.

arkadaşla bir ev etrafında bisikletle yarış yapıyorduk arkadaş bir anda önümüze çıkan arabaya çarpıp 3-4 metre ileriye fırladı. bende arabaya yandan carpıp sıyırdım.

arkadaşın kafasında 4 dikiş ayağınga kemik kırılmaları gerçekleşti (tabi olaydan sonra korkarak direk eve kaçtım . :D)

Kaç yaşımda bilmiyorum ama 6.sınıftaydım galiba Sırtıma Kaynar su Döküldü Çay bilmemnesinin yanında oturuyodum veli saolsun.

Brooklyn

Buralıyım
Vay be neler varmış dökülüyor teker teker :D

eee devam edin ^^

banada 10 yaşımda fln yazın bisikletle giderken koca transit çarpmıştı sağ kolumda kırık bide sağ yanağımda büyük bi yara vardı çok şükür yaradan iz bile kalmadı kazadan hatrladığım tek şey gözümün onundeki kocaman ford amblemi :mrgreen:

Janizaro

Bilgiliyim
Kucukken 3 tekerlekti Motorun Pedal Demiri Bogazıma Girdi [Hala izi war :)]
Ortanca İken Elimde Su Bardagıyla dustum ve sol elimde Hasar olustu 10 dıkıs war :)
Vede Kafamda 13 tane Delik war Tas La Cok Petmez imi Doktuler :D
Birde Bisikletle polis arabasına carpmıstım Bayır Asagıya :)

qReaTcLuDe demiş ki:
Kucukken 3 tekerlekti Motorun Pedal Demiri Bogazıma Girdi [Hala izi war :)]
Ortanca İken Elimde Su Bardagıyla dustum ve sol elimde Hasar olustu 10 dıkıs war :)
Vede Kafamda 13 tane Delik war Tas La Cok Petmez imi Doktuler :D
Birde Bisikletle polis arabasına carpmıstım Bayır Asagıya :)
Abooov 8O

10 yaşımdayken boğulma kazası geçirmiştim abimler kıyıda güneşlenirken ayağım boşta kaldı çırpınmalar imdat sesleri vs sonunda kurtardılar :)
Denizden nefret ederim en korktuğum şey geceleri denize girmektir yüzmede bilmem öğrenmek istemem :D

paten sürmeyi yeni öğreniyodum 7 yaşında daha düz yolda gidemezken parke yolda bayır aşağı kaymaya kalktımdı sonuç havada tam takla ve sağ kol kırık :mrgreen:

ben bi keresinde eriklere dalcam diye ayağımın kaymasıyla kalçama kazık girdi asılı kaldım :mrgreen:

bi keresinde de düğün arabasından zarf alalım derken arabanın altında kaldık :lol:

sonra bisikletle aşırı hız nedeniyle süpermen gibi uçmuşluğum var :starving:

elektrikçi olduğum içinde baya bi elektriğe kapıldı bazıları ciddi çarpılmaydı :D vücut alıştığı içinde günde bi kaç kez şehir şebekesi tutarım :mrgreen:

aklıma gelenler bunlar tabi bunların gerçekleşeli baya oldu

suqua demiş ki:
ben bi keresinde eriklere dalcam diye ayağımın kaymasıyla kalçama kazık girdi asılı kaldım :mrgreen:

bi keresinde de düğün arabasından zarf alalım derken arabanın altında kaldık :lol:

sonra bisikletle aşırı hız nedeniyle süpermen gibi uçmuşluğum var :starving:

elektrikçi olduğum içinde baya bi elektriğe kapıldı bazıları ciddi çarpılmaydı :D vücut alıştığı içinde günde bi kaç kez şehir şebekesi tutarım :mrgreen:

aklıma gelenler bunlar tabi bunların gerçekleşeli baya oldu
zuhahaha o gelin arabası muhabbeti bnm başımdanda geçti :mrgreen:
kazık kötüymüş 8O

''elektrikçi olduğum içinde baya bi elektriğe kapıldı bazıları ciddi çarpılmaydı :D vücut alıştığı içinde günde bi kaç kez şehir şebekesi tutarım'' :D süpermiş geçmiş olsun:D

Yukarı Alt