Windy

ödüllerin fiyatı derken silkroad'ın resmi sitesindeki fiyatlara göre aktarım yapıcam sanırım? çünkü alırken o fiyatla alıcaktım :santa: yarışma eğer tutulursa 2 güne kadar hesabına yatırırım okan abi :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tabiki yavrum ne kadara alacaksan o kadar aktar. kesin yapıyorsak sen topici hazırla bana pm ile gönder bende biraz görsel ile süsleteyeyim onu sonrasında topic ellerinden öpecek senin kontrolünde olacaktır.

Windy

tamam abi ancak bir sorun var babam rusyadan geldiydi 2 güne kadar gider o burdayken pek online kalamıyorum topic ede yansır bu 2-3 gün müddet versen nasıl olur ? o arada geceleride topic hazırlamaya başlarım ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tamam yavrum aceleye gerek yok sen bitir tam kurgula herşeyi yardım zamanı ben sana yardımcı olurum zati finalde topici ben inceler düzenlerim ^^

Okan abi şimdi ben izmirliyim,izmirinde kızları meşhur.Ben yarışmaya katılırsam izmirin kızları

ile mi rehber hazırlıcam. :twisted: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

stalebug demiş ki:
Okan abi şimdi ben izmirliyim,izmirinde kızları meşhur.Ben yarışmaya katılırsam izmirin kızları

kazanamazsın o zaman :D

bende alman sarışın mavi gözlü hatunlarınkini hazırlarım 1. olurum :P

Windy

extraloob demiş ki:
tamam yavrum aceleye gerek yok sen bitir tam kurgula herşeyi yardım zamanı ben sana yardımcı olurum zati finalde topici ben inceler düzenlerim ^^
eyw abi :wink1: herşeyi tam olarak ayarladığımda, senin son kontrolünle işe başlarız..Sadece biraz zamana ihtiyacım var başka hiçbir sorun yok :popcorn: :starving:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
stalebug demiş ki:

Hadi be :P Ben de Taksim'liyim. Oranın da *?!"^#&%=\$ meşhur :D

Süper Bir Fikir Ama Resimlerin Alıntı Olmaması Fikri Biraz Kötü Geldi :)
Herkesin Fotoraf Becerisi İyi Olmayabilir Ama Acayip Edebiyatı Vardır :D

Windy

alıntı resimlerle kendi çabamız ve uğraşımızla birşey kazanabileceğimizi sanmam.madem alıntı resim alıcaz kazanırsak o resmin sahibinindir hak.burda herkezin emeğinin olmasını istiyorum.çabalayarak birşeyleri kazanmak daha mantıklı bence :wink1: çarşamba akşamı veya perşembe günü peder rusya'ya geri dönüyor Okan abiyle görüşüp başlatıcaz inşallah.

Yukarı Alt