silkroadonlinecomtr demiş ki:
Resimde photoshop kullanımı yapmıyoruz zaten örnek resime göz atmanız yardımcı olacaktır.
Peki eskiden çekmiş olduğumuz fotoğrafları koyabilirmiyiz ( Photoshop yada Paint 'ten silkroadonline.com.tr yazılıcak üzerine ) Kabul oluyormu ?

MrHaci demiş ki:
silkroadonlinecomtr demiş ki:
Resimde photoshop kullanımı yapmıyoruz zaten örnek resime göz atmanız yardımcı olacaktır.
Peki eskiden çekmiş olduğumuz fotoğrafları koyabilirmiyiz ( Photoshop yada Paint 'ten silkroadonline.com.tr yazılıcak üzerine ) Kabul oluyormu ?
Yollanan ekran görüntülerinin herhangi bir yerinde "silkroadonline.com.tr" yazılmalıdır. Bu yolla gereksiz ve eski fotoğrafların tekrardan yollanmasının önüne geçilecektir.

- Önerilen Yazı Yeri : Ekran görüntüsünü alırken rahatça tüm işlevlerinizi yerine getirebilmeniz için "silkroadonline.com.tr" ibaresini "Chat" penceresine yazıp gönderme işlemini yapmamanız önerilmektedir. Yazı alanına yazdıktan sonra gönderme işlemini yapmazsanız sürekli ekranda kalacaktır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
- Yarışma 20 Eylül 2010 tarihine girildiği andan itibaren başlayacaktır. Tam başlangıç süresi 20.09.2010 - 00:00 'dir.

evet ben hazırım saatimi bekliyorum 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet yarışmaya katıldım gelsin 10 TL bakalım bir haribolanmayı seviyorum bir de 10 liralanmayı ahahahaa makara:

10 lirala beni silkroadonline.com.tr :P

Benim foto beğenisi 7 bir erkek arkadaşın daha fotosu 11 ve bir bayanın fotosu 22 beğeni ile şuanın birincisi Büsra Özis adlı üyedir. Artık birinci belli gibi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
en çok beğenilen kazanılacaksa şaibenin önüne geçemezler ki ben oturur 500 kere beğenirim kendi görselimi.

extraloob demiş ki:
en çok beğenilen kazanılacaksa şaibenin önüne geçemezler ki ben oturur 500 kere beğenirim kendi görselimi.
En çok beğenilen 3'ünün yetkililer tarafından incelenip 1. seçilmesi daha mantıklı gibi geldi bana da. :coffee: :popcorn:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
en çok beğenilen 3 ss arasından yönetim seçecekse'de olmaz bu iş 3 üyelik açarım 50-40-30 beğenirim her türlü alırım 10 lirayı olmas daha cool olması lazım ss'ler konur yönetim kafasına göre seçer olay biter.

extraloob demiş ki:
en çok beğenilen 3 ss arasından yönetim seçecekse'de olmaz bu iş 3 üyelik açarım 50-40-30 beğenirim her türlü alırım 10 lirayı olmas daha cool olması lazım ss'ler konur yönetim kafasına göre seçer olay biter.
Dediğin gibi aç 10 - 20 tane fake, fakelerden de abazalara söyle :mrgreen: onlarda beğensin.
Etti 100 kişi bunu beğendi. Seçim kurallarında bir yenilik şart.

Yukarı Alt