Rüyamda bi anda 2 sonrada 5 zayıfım oluyodu xD gerçek gibiydi, çok ciddiyim ilk defa bölebi rüya gördüm :)

e-okul şuanda açık (:

ps : lisede kredi hesaplama yıl sonu ortalama notlarına göre mi oluyor yoksa 2. dönem notlarına göre mi ?

Windy

altta göreceğiniz tabloda sol taraf 1. dönem sağ taraf 2. dönem notlarıdır. bunların yıl sonu not kısmında kaç olarak hesaplanacağını yazabilecek varmı?

Örneğin: 5+4=9 9%2=4,5= 5

yazacağınız notlara göre ortalamamı hesaplayayım

WindTalker demiş ki:
altta göreceğiniz tabloda sol taraf 1. dönem sağ taraf 2. dönem notlarıdır. bunların yıl sonu not kısmında kaç olarak hesaplanacağını yazabilecek varmı?

Örneğin: 5+4=9 9%2=4,5= 5

yazacağınız notlara göre ortalamamı hesaplayayım
yukarıda verdiğin notların ortalaması şu şekilde sıralı olarak

4,3,4,4,1,1,4,3,2,2,2,4,2

WindTalker demiş ki:
RockmasteR demiş ki:

ilk dönem 5 ikinci dönem 4 olan notlar ortalamada 5 oluyor diye biliyorum?
hayır 2. dönem notları ortalama belirlemede daha çok etkili oluyormuş mesela ilk dönem 1 bu dönem 2 geldi diyelim ortalama 2 gelir çünkü 2. dönem notun daha yüksek ama ilk dönem 2 bu dönem 1 gelirse ortalama 1 gelir çünkü düşürmüş oluyosun bu dönem zayıf olan dersini

ps : rehber hocamız bu şekilde anlatmıştı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hepinize başarılar dilerim yarın güzelce karnalerinizi alın evinizin yolunu tutun ailenize utanmadan sıkılmadan karnenizi gösteriniz seneye daha da iyi olacağım diyin lütfen öpüyorum gözlerinizden umarım hepiniz 4 yıllık Üniversite okursunuz :muck: :kalp:

karne adına heyecan yok.Okuldan mezun oluyorum ve işin tadını cıkarıyorum artık.Dün gece mezuniyet töreni vardı deli gibi eğlendim. :lol: 8)
ps:Okulu 1. olarak bitirmek de ayrı bir keyif tabi 8) 8)

EliteTurk

Aileden
Vayyy bee eski günlerim aklıma geldi karnemdeki son dana gözlerini sayarken bir kızı öpüyordum, Üniversitede güzel ama Lise bambaşka,son düzlükde ailesiyle 100 metre engelli koşucak arkadaşların Allah yardımcısı olsun. makara:

Windy

RockmasteR demiş ki:
WindTalker demiş ki:
RockmasteR demiş ki:

ilk dönem 5 ikinci dönem 4 olan notlar ortalamada 5 oluyor diye biliyorum?
hayır 2. dönem notları ortalama belirlemede daha çok etkili oluyormuş mesela ilk dönem 1 bu dönem 2 geldi diyelim ortalama 2 gelir çünkü 2. dönem notun daha yüksek ama ilk dönem 2 bu dönem 1 gelirse ortalama 1 gelir çünkü düşürmüş oluyosun bu dönem zayıf olan dersini

ps : rehber hocamız bu şekilde anlatmıştı
senin hoca yanlış biliyor dostum.

tam olarak bilen birisi çıkartabilirmi notların yıl sonu ortalamasını

Fen lisesine geçtiğim günden beri hep Teşekkür ve yine aynen devam Teşekkür 80den sanırım :/

Yukarı Alt