Evet arkadaşlar 9 aylık uzun ve yorucu bir öğretim dönemi bitti. Öğretim döneminden kısa ancak genede uzun olan bir tatile gireceğiz. Karneler nasıl geliyor burada paylaşmak isterseniz paylaşın.

iyi forumlar,iyi karneler :P

Benimki büyük ihtimalle teşekkür geliyor :P

Benim karnem güzel teşekkür bekliyorum ancak fizikci 3 vermezse hiç bişi gelemicek zaten 3 vermezse adamın hayatını kaydırıcam :)

ps: zaten tm ye geçicegim için no problem olucak yapamıyorum mf de

2 tane zayıf da gelebilir, teşekkürde... çok karışık bir durumdayım :D

ironEyE demiş ki:
Sadece 1 tane zayıfım olacak.Oda biyoloji...

Bu arada birşey sorcam:
10gün raporlu 15 gün raporsuz olmak üzere 25 gün devamsızlığım var.Kaldım mı? :D
Hayır bildiğim kadarıyla 20 gün raporsuz ve 25 gün raporlu devamsızlık hakkın var.

HeLL_KinG demiş ki:
ironEyE demiş ki:

Bu arada birşey sorcam:
10gün raporlu 15 gün raporsuz olmak üzere 25 gün devamsızlığım var.Kaldım mı? :D
Hayır bildiğim kadarıyla 20 gün raporsuz ve 25 gün raporlu devamsızlık hakkın var.
İçimi rahatlattın valla gece uyuyamıcaktım. :D
Bide babam bana rapor yazacak nolur nolmaz diyede yarın versek kabul ederlermi?

ironEyE demiş ki:
HeLL_KinG demiş ki:
ironEyE demiş ki:

Bu arada birşey sorcam:
Valla bizde 25 gün devamsızlığı olup sınıfta kalacaklar vardı tanıdık bi doktordan geçmişe dönük rapor ayarlayıp yırttılar sende korkma derim benimde 19 gün raporsuz 6 gün raporlu var. :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ironEyE demiş ki:
HeLL_KinG demiş ki:
ironEyE demiş ki:

Bu arada birşey sorcam:
lol karneyi alacaksın yarın , bütün herşey basılmış olacak sisteme geçilmiş olacak daha neyine kabul etsinler :D Ayrıca 10 günlük devamsızlıktan bir şey olmaz.

karne dağıtacaz ağlayanları gör artık :D bu nasıl düştü ya ulen 69 dan 3 düşmüş
abi aslında 2 idi ama hoca notu düşürmüş .... hoca teşşekürü gene 1 puanla kacırdım :D gibi bin bir türlü hikaye :D

Müdür çarşambaya kadar kitapları geri istemişti götürmedim , aslında haksızda değişim Tayyeap kitaplar ücretsiz diyor madem ücretsiz neden geri götüreyim? Karneden çok bu konuda ne yapacağımı düşünüyorum :think:

O kitablar okula zimmetli seve seve götürmek zorundasın :) yoksa ilgili kişi genelde müdür yardımcısı yada sınıf ogretmenınız olacaktır :D seve seve alırsenden o parayı :)

2. gelecek nesillerin hakkını yeme :D onlarla daha sen gibi yuzlerce cocuk okuyacak :)

Winterspring demiş ki:
Müdür çarşambaya kadar kitapları geri istemişti götürmedim , aslında haksızda değişim Tayyeap kitaplar ücretsiz diyor madem ücretsiz neden geri götüreyim? Karneden çok bu konuda ne yapacağımı düşünüyorum :think:
Kitapları okula geri dönüşüm için götürmelisin :thumbsup:

O kitalar tutupta seneye öğrencilerin önüne koyulmayacak. Haa eğer okula götürmezsen bile bir geri dönüşüm noktasına götürmelisin. :kalp:

Ben Özel okula gittigim için kitapları bize para ile satıyorlardı bende kitapları aldım parasını yatmıs gibi gösterdim ama para yatmadı ve kitaplar 76 tl hepsi 13 adetmi ne adamlara makbuzu verdim ödendi gözüküyor çok hoş zaten seneye normale geçicem karnem güzel ancak teşekkür alamama ihtimalim var fizikçi yüzünden

ps:ben tm ye geçmeyi düşünüyorum çünki benim fen dersleri baya düşüktü zor kurtardım ancak sizce ne yapmalıyım Tm mi Mf mi birde sizin yorumunuzu aliyim istiyorum ama mf yi yapamıyorum kimya falan zor geliyor Help me

Yukarı Alt