40 tane çalışma sorusu verdi hoca ben daha 10 tanesini yazdım daha soruların cevaplarını bulmakta zorluk çekiyorum birde çalışcam saat 20.30 kafayı yicem beyler birde regi müzik açtım kafayı yedim heralde kendi kendime konuşuyorum garip hareketler yapıyorum biri beni gazlasında şu sınav sorularının cevaplarını bitereyim :(

Dersim: Hukuk Mahkemeleri Yazı İşleri

tenpanter demiş ki:
40 tane çalışma sorusu verdi hoca ben daha 10 tanesini yazdım daha soruların cevaplarını bulmakta zorluk çekiyorum birde çalışcam saat 20.30 kafayı yicem beyler birde regi müzik açtım kafayı yedim heralde kendi kendime konuşuyorum garip hareketler yapıyorum biri beni gazlasında şu sınav sorularının cevaplarını bitereyim :(

Dip not:Koca hafta sonunda GTA IV oynadım :P

Böyle gidersen sınıfta kalacaksın, aklını başına devşir yoksa, yoksa yapacağımı bilirim ben! Verelim köşedeki gerizekalılar okuluna orda okursun.

Bknz: Anne azarı :D

Advance

1 günlük dişini sıkman senin o dersten kalmanı engelleyecekse günlerini, aylarını belki yıllarını kurtarmış olacaksın.

tenpanter demiş ki:
Beyler uyumamaya karar verdim yani saat:9 daha sınava çalışmak için 9 saatim var.Sabah 6 da bitiririm.
sabahta kalkarsın 9 da uykun olur dersin okulda çalışırım okula gidince dersin kopya çekerim sonra patates olursun

onun için otur şimdi sabaha kadar çalış

o da bişeymi biz 4 kültür dersi görüyoruz 4 üde aynı gün olmaz demeyin yapıyolar bizim okulda mecbur zaten 2 gün geliyorz okula :Dama 4 ünede insanın kafası almaz :D

Takımı
Galatasaray
Yapacak birşey kalmadığında hiçbir şey yapmamak en doğrusudur yeğen makara:

80i nasıl aldın GTA IV oynayarakmı yoksa 9saat çalışarakmı :D (ben sro oynayarak üni bitirdim de cool2: )

Yukarı Alt