Beyler ben torque var açıyorum ve torque yazı bölgesinden silkroad of uptada 1 silkroad uptade 2 öyle öyle 100 200 çıkıyor ve kullanılmıyor torque buna çözümü olan varmı yapana 1000 rep vercemm :detective: :confused1: :confused1: :confused1: :confused1: :confused1: :confused1: :confused1: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :detective: :detective: :detective: :detective:

Launcher'den update yap.
Daha sonra dene...
Ps:Sitemizde saçma sapan rep vs . sistemleri mevcut değildir.

son kez soyleniyor başlığı ve içeriği küçült 30 tane ifade kullanma.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Artık pc'me txt dosyası olarak kaydettim bu yazıyı. Herkese aynı cvbı vermekten bıktım.

Sitemizde Rep, ışın kılıcı gibi sistemler bulunmamaktadır. Yani Rep ve Işın kılıcı vbullettin ve hmtl kodlamalarında öksüz ve yetim kalmıştır.
Haydi; Rep yazın 395'e gönderin. Siz de sitemize rep, ışın kılıcı gibi sistemleri getirmemize yardımda bulunun :(

Wax Whine demiş ki:
Artık pc'me txt dosyası olarak kaydettim bu yazıyı. Herkese aynı cvbı vermekten bıktım.

Sitemizde Rep, ışın kılıcı gibi sistemler bulunmamaktadır. Yani Rep ve Işın kılıcı vbullettin ve hmtl kodlamalarında öksüz ve yetim kalmıştır.
Haydi; Rep yazın 395'e gönderin. Siz de sitemize rep, ışın kılıcı gibi sistemleri getirmemize yardımda bulunun :(
:twisted: :lol: :lol: :lol:

yok öyle "yardım edene rep vericem". repin yarısını işe başlarken, diğer yarısını da iş bittikten sonra vereceksin.

Yukarı Alt