Extacy sana yargısız infaz yapmışlardı dimi

aynısı bana oluo

Extacy benim ark oyuna başlamak istedi bende ona extralooba gir ordan oyunu indir dedim oda dediki üyelik yok linkler gözükmüo bende kendi üyeliğimi verdim indirsin die

Kirijolith die bi çarım vardı 23 lvl onu verdim ona kassın die oda ok dedi sora friendden medusadan para istemiş ben olayın yeni farkına vardım onun yüzünden özür dilerim okula gelmedi yakalarsam fena olucak...

Birde Serhat Mı Serhan mı evet taklidi yaptım SpyWaRe beni kasdı bende SpyWareye 300 k + elixir verdimmmm...... onaları neden sölemio hep kötü şeyleri söylüyor Herkesten Özür Dilerim... Extacy Özellikle Senden Arkadaş Yapmış Hepsini Yargısız İnfaz Yapmışsınız bana ben seni korudum sana yargısız infaz yapana karşı çıktım ve sen ne yapıyorsun extacy cevabını Bekliorum!!!

Keşke Arkadasını Uyarsaydın Chara ßısı Yapma Dıye Yada ßaskasına ßısı Yazmasın Dıye Olur boyLe Vakalar Exl ßunları Yakalar.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

1-Extacy e Ne Yargısız İnfazı Yapılmış?
2-Bunalr Bana Hİç İnandırıcı Gelmedi.. Çünkü Friende Ekli Fln Diildik.. Bn O Charla HAyatımda İlk Defa Konuştum Ve Oyuna Yeni Başlayan Biri Bni NErden Tanıoda PM Atıyo?

Trigonometry demiş ki:
Extacy sana yargısız infaz yapmışlardı dimi

aynısı bana oluo

Extacy benim ark oyuna başlamak istedi bende ona extralooba gir ordan oyunu indir dedim oda dediki üyelik yok linkler gözükmüo bende kendi üyeliğimi verdim indirsin die

Kirijolith die bi çarım vardı 23 lvl onu verdim ona kassın die oda ok dedi sora friendden medusadan para istemiş ben olayın yeni farkına vardım onun yüzünden özür dilerim okula gelmedi yakalarsam fena olucak...

Birde Serhat Mı Serhan mı evet taklidi yaptım SpyWaRe beni kasdı bende SpyWareye 300 k + elixir verdimmmm...... onaları neden sölemio hep kötü şeyleri söylüyor Herkesten Özür Dilerim... Extacy Özellikle Senden Arkadaş Yapmış Hepsini Yargısız İnfaz Yapmışsınız bana ben seni korudum sana yargısız infaz yapana karşı çıktım ve sen ne yapıyorsun extacy cevabını Bekliorum!!!
Ama Su Durumda War ßız senın Nerden Yalan SoyLemedıqıne Inanıcaz?Kanıtın Varmı Kanıtın Warsa Gostereßilirmisin. :?!

Trigonometry demiş ki:
İnanmıyorsan banane o zaman yorum yapma senle ilgili deil zaten bu olay
Saçma Sapan Konuşma Bn Oyundaki MedusA yım ve Resmi EXTACY e Ö.M İle Gönderen Bnm. NAsıl Bnle İlgili Dİilmiş Olay?Cvp Veremeyince Kaçma Hemn.. Yapıosun Madem Çık EXTACY nin Karşına Özür Dile Olsn Bitsin.

KolerA demiş ki:
Trigonometry demiş ki:
İnanmıyorsan banane o zaman yorum yapma senle ilgili deil zaten bu olay
Saçma Sapan Konuşma Bn Oyundaki MedusA yım ve Resmi EXTACY e Ö.M İle Gönderen Bnm. NAsıl Bnle İlgili Dİilmiş Olay?Cvp Veremeyince Kaçma Hemn.. Yapıosun Madem Çık EXTACY nin Karşına Özür Dile Olsn Bitsin.
Evet KolerA Sana Katılıyorum Hacım Ozur Dılıye ßılır :mrgreen:

Trigonometry demiş ki:
Extacy demiş ki:
trigo bu resimle bi alakan yok değilmi senin :evil:

- Resim Silinmiş.
Extacy hep sana kötülerini aktarmış MedusA sora özür diledim sendende özür dilerim pardon bida böle şeyler yapmicam :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry:

burda olayı kabullendin şimdi olayın yeni farkına vardım diyorsun. ne iş anlamadım :roll: yoksa extraloob taki kullanıcı adını ve şifrenidemi verdin arkadaşa. bu mesajı bana arkadaşınmı yazdı :evil: konuştukca batıyorsun :?! bari olayları yeniden alevlendirmede bendeki sinir yatışsın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hikayen hiç inandırıcı gelmedi
1-varsayalım arkadaşına verdin exl gir die o da girdi ee nerden extacy nin ismini biliyo ilk defa girmiş biri ?
2-Demişsinki "ark oyuna başlamak istedi bende ona extralooba gir ordan oyunu indir dedim oda dediki üyelik yok linkler gözükmüo bende kendi üyeliğimi verdim indirsin die" berbat yalan atıyosun bu siteye kardeşime versem üye olur ne linki hadi kayıt olamadı üyelikte alamıyo girdi üyelik alamayan burda nasıl buldu acaba oyunu indirmeyi mediyaları v.s
3-Paniğin gayet açık sen yapmışsın arkadaşın yapsa bu kadar tasalanmışsın
4-Çocuk kandırmaya uğraşıyorsun yaşın 12-15 arası olsa gerek
5-İspatlayamadıın sürece suçlu konumunda kalırsın ki kimsede inanmadı
6-Serhata sercana bunu yapan medusaya da yapar
Hadi daha fazla batma sen yapmışsın kimseyi inandıramazsın

Yukarı Alt