1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Yardımsever hackerler


 1. Josephine

  Josephine Aileden rank8

  Kayıt:
  15 Şubat 2009
  Mesajlar:
  6.018
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Sakarya
  [​IMG]

  Türkiye'nin en Büyük 'hacker' platformu Cyber-Warrior.Org'dan eğitime yardım kampanyası.

  Adını büyük çaplı hacker saldırıları ile duyuran, Türkiye'nin en büyük bilişim ve teknolojileri platformu olan Cyber-Warrior.Org, yardım kampanyası ile ihtiyacı olan okullara yardım topluyor.

  Eksikleri olan okulların eksiklerin bir nebze olsa giderilmesi amacı ile başlatılan kampanya sonuç vermeye başladı bile.


  Kampanya'nın ilk olmasına rağmen kampanya kapsamında yapılan yardımlar üyeler tarafından seçilen bir ilköğretim okuluna verildi.

  Okulun eksiklerin giderilmesi amacı ile Üyelerin kendi imkanları ile topladıkları, yazıcı için toner, İnternet dağıtıcısı olan swich, SBS eğitim yazılımları dokümanları yeni müfredata uygun kaynaklar, denemeler, konu anlatımlı ve test kitapları, öğrenciler ve okul için kırtasiye malzemeleri, tam Donanımlı bilgisayar, yaka mikrofonları, 6 -14 yaş arası öğrenciler için giysi ayakkabı, yazıcı, sıvı sabun, öğrenciler için kişisel temizlik malzemeleri (Fırça macun), boş CD, DVD, projeksiyon, 6 -14 yaş grubu için kütüphaneye gerekli kitaplar, ana sınıfı öğrencileri için oyuncaklar ve çeşitli eğitim materyalleri, idare için çeşitli büro malzemeleri, telsiz telefon ve törenler için kablosuz mikrofonlar okul yönetimine kargo ile gönderilerek teslim edildi.
   
 2. Quattro

  Quattro Old School olduser rank8

  Kayıt:
  25 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  6.996
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Mühendis
  Şehir:
  UnderGround
  Kılıçları ve önden kesik fötür şapkalarıda olursa tam robin hoot olur bunlardan :mrgreen: