SLM ARKADAŞLAR BAŞTA ÇARIM SOYULDU ÇARIMIN ÜSTÜ FULLL MONDU NESE çar 58lv CROSBOW çardı BEN ESKİŞEHİRE ZİYARETE GİTCEKTİM CUMA GÜNÜ Bİ ARKADAŞDAN PARA İSTEDİM ADAM EXSANCE ATTI BEKLEDİM ADAM SÜREKLİ ATIYO 2 dk BEKLİYO GERİ ÇEKİYO BU ŞEKİLDE BİR SÜRE YAPTI ÇARDAN ÇIKTIM ESKİŞEHİRE GİTTİM SONRA geldim ÇARIM SOYULMUŞTU AMA TUHAF OLAN ÇARI SOYAN ÇARI PK YAPMAMIŞ İTEMLERİNİ ALMIŞ BİR DE BENİM SİKİLLERİMİ DEĞİŞTİRMİŞ BENİM KORKUTUĞUM ÇAR DAYIMIN ŞİMDİ ÇARI GİYDİRCEM AMA Bİ DAHA SOYULURSA BİTERİM ÇARI BIRAKMAK GİBİ Bİ ŞANSIN YOK NE YPACAM

ÇARIM BİDAHA SOYULURMUKİ?

YARDIMMMMMMM HELP ME PLS

Lütfen Host Dosyasını Koyarmısınız Ben nasıl anlıcam Hostun Değiştiini Format atamıyomda YARDIM :(:(:(

sasalı382 demiş ki:
SLM ARKADAŞLAR BAŞTA ÇARIM SOYULDU ÇARIMIN ÜSTÜ FULLL MONDU NESE çar 58lv CROSBOW çardı BEN ESKİŞEHİRE ZİYARETE GİTCEKTİM CUMA GÜNÜ Bİ ARKADAŞDAN PARA İSTEDİM ADAM EXSANCE ATTI BEKLEDİM ADAM SÜREKLİ ATIYO 2 dk BEKLİYO GERİ ÇEKİYO BU ŞEKİLDE BİR SÜRE YAPTI ÇARDAN ÇIKTIM ESKİŞEHİRE GİTTİM SONRA geldim ÇARIM SOYULMUŞTU AMA TUHAF OLAN ÇARI SOYAN ÇARI PK YAPMAMIŞ İTEMLERİNİ ALMIŞ BİR DE BENİM SİKİLLERİMİ DEĞİŞTİRMİŞ BENİM KORKUTUĞUM ÇAR DAYIMIN ŞİMDİ ÇARI GİYDİRCEM AMA Bİ DAHA SOYULURSA BİTERİM ÇARI BIRAKMAK GİBİ Bİ ŞANSIN YOK NE YPACAM

ÇARIM BİDAHA SOYULURMUKİ?

YARDIMMMMMMM HELP ME PLS
oncelıkle gecmıs olsun exhange hack yoluyla hacklenmıssın gold sıtelerı yapıyorlar ancak pc ne format at vede ama bır adam yazmıstı format attım ama charım tekrar soyuldu dıe ama bılgım yok bende cok korkuuorum onun ıcın taxi lerde bıle stall kuruorum ..

g.olsun, ilk işin bilgisayarına bir format çekmek olsun, charın şifresini ondan sonra değiştir.

önemli birey ise, froumda büyük harflerle yazmak yasak... lütfen yazımızı küçültelim.

Yukarı Alt