1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yardımlarınızı bekliyorummm !!! auto traning

1. Cruise_Fair

Cruise_Fair Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaslar srobot v1.197 ve clienti indirdim kurdum fakat oyuna girdiğimde skiller görünmüyor çok sayıda giriş çıkış yaptım ama olmadı.diğer bir sorun ise auto traning butonu yok stop tranind save ve hide butonlarına yok ama onlar bulunduğu yere tıkladığım zamn görünüyor ama auto traning hiç görünmüyo ??????

yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler.

Not: kaspersky kullanıyorum fakat botu kurarken ve silkroaddayken pasif durumda.loder kullanmıyorum.

2. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy

Bota log in olmayi denedin mi? ID ve Pass yazıp bot serverina bağlandığında Auto Training tuşuda diğer tuşlar gibi üzerine basınca aktif oluyor.. Skilleri görememenin sebebide zaten bota log in olmaman..

3. Cruise_Fair

Cruise_Fair Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    "charge.exe" den bota login oluyorum fakat oyunda iken olamıyorum bir türlü...aynı zamanda clienti sro bot açmıyor kendim açıyorum oda ilk açılışda start deyince siyah ekran gelir gelmez kapanıyor 2. sefer açtığımda açcak oyun açılıyo

sanırım clientten kaynaklanıyo fakat orjinal son update client ve son bot clienti elimde mevcut 2 si ile denedim bir gelişme olmadı

yardımlarınız için tşkler...

4. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy

1.97b versionunu cikardilar onu dene istersen saitlerde mevcut.. Gerçi bugünki updateden sonra çalışıyormu bilmiyorum daha girmedim oyuna