- Resim Silinmiş.
Rapidsharede bu hatayı alıyorum bu dosyayı indirmeye başlamadan önce herhangi bir dosya indirmedim yada indirmeye çalışmadım.Sürekli olarak bu uyarıyı alıyorum,yardım edebilecek olanvarmı? :think:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu bir hata değil ,rapidshare'nin premium aldırmak için yaptığı basit numaralardan

Bikere Free User'e tıkla , sonra Free user / Premium user 'e gel , bi 20-25 saniye bekle tekrar tıkla, 2-3 kere tekrarlayınca geliyor :rolleyes1:

aLper#24 demiş ki:
Bu bir hata değil ,rapidshare'nin premium aldırmak için yaptığı basit numaralardan

Bikere Free User'e tıkla , sonra Free user / Premium user 'e gel , bi 20-25 saniye bekle tekrar tıkla, 2-3 kere tekrarlayınca geliyor :rolleyes1:
Defalarca denedim yine olmadı.Varmı başka yardım edebilecek olan?

2 dk geri sayıyor -.- bukadar basit... resimde 14 saniye önce sayfayı yenilediğini söylüyor..

WeAre

Buralıyım
free user slotları dolu olduğu için indiremiyorsun daha sonra tekrar dene

bence sen rapidden 1 dosya indirdin bu hata cıkmadı 2.de cıkmıstır 1 dosya indirdikten sonra en 1 dk beklıcen yada modeme reset atcanki 2. indirebilesin

arkadaşlar artık dosya download için premium çok gerekiyor rapidshare free kullanıcıla için slot sistemi getirdi bu sistemde ise rapidshareden free olarak biri bir dosya indiriyor ise slotu kaplar yani şöyle anlatmak istiyorum sitede toplam olarak free slot sayısı 1000 diyelim ve o anda dosya indiren 1005 kişi var o zaman bin i geçtigi zaman size download vermez buda slota girer ve siz beklersiniz taki dogru anı yakalayıp slota girene kadar tavsiyem downloader programı kullanmanız Jdownloader önerilir.%100 kesin sonuç alırsınız premiumlu kullanıcılar ise slota takılmaz özel slottan 8 sunucudan indirirsiniz premium free olarak 1 sunucu ve hız sınırı 1 mb dir premiumda ise max 100 mb dir inş güzel anlatmışımdır bir forumda okumuştum.

Yukarı Alt