Silkroad'ı indirdim fakat bi hata verdi

napcamı bilmiyorum yardım edebilcek birisi varmı ?
iyi forumlar

Siteye Giriş Yap
Full Client Dowload daki 12mb lik Patch i İndir.
İndirdiğin Dosyaya Silkroad Klasörünü Göster

Patch Tamamlansın Acmayı Dene :coffee:

Gene olmadı :!!&%&!
Galiba napcamı tam olarak anlamadım

yüklendi ama gene acılmıyo aynı hatayı veriyo

kakamela demiş ki:
Silkroad'ı indirdim fakat bi hata verdi

napcamı bilmiyorum yardım edebilcek birisi varmı ?
iyi forumlar
bilgisayarında Silkroad Yoktur. Büyük İhtimal Görmüyordur Tavsiyem Full Client İndir onun içinde Buraya Tıkla..

Sana tavsiyem sro eğer yüklüyse direk son versiyonun mediapk2 sini silkroad un kurulu olduğu klasöre atmandır. Böylelikle Full Clienti indirmekle zaman kaybetmiş olmazsın. Mediapk2 ler ise forumda mevcuttur. Biraz araştırma yaparsan bulabileceğinden eminim.

onur_ay_ demiş ki:
Sana tavsiyem sro eğer yüklüyse direk son versiyonun mediapk2 sini silkroad un kurulu olduğu klasöre atmandır. Böylelikle Full Clienti indirmekle zaman kaybetmiş olmazsın. Mediapk2 ler ise forumda mevcuttur. Biraz araştırma yaparsan bulabileceğinden eminim.
Media pk2 İndirdi Diyelim.Sadece Media pk2 Uplamış oLur Gerisi Yalan Anlıycağın :wink1: :headbang:

tuqcan demiş ki:
onur_ay_ demiş ki:
Media pk2 İndirdi Diyelim.Sadece Media pk2 Uplamış oLur Gerisi Yalan Anlıycağın :wink1: :headbang:
Haklısın ama arkadaşın net kotalıysa v.s böyle yapmasından başka seçeneği yok. Ben de biliyorum full clientin hiçbir sorun çıkarmadan çalıştığını. Ama bu da yöntem bazıları sadece bu yöntemle update ediyorlar silkroadı ve sorun yaşamıyolar.

Yukarı Alt