SeLamün ALeyküm Arkadaslar..

ilk Önce Konuyu Doğru Yeremi Actım Tam Bilmiyorum Yanlıs yere actıysam Şimdiden Özür DiLerim..
Ben Bir Sorunum Var.. Ben Ne Zaman Charıma para Alsam üzerini Giyindirsem Charım 1 veya 2 Gün Sonra SoyuLuyor.. Bunun Sebebi Loader(Turk Fantasy)midir Yoksa Baska bişeymi.. Ben ANLamadım Gitti Artık Tak etti O kadar masraf edioz Gelio BiRi Soyuyo okadar emek Bosuna Gidiyor - char soyuLdugu zamanda hotanda yuzukcunun yanında oluor
...

yada Diorlar Silkroad Klasörünün içindeki Dump KLasörünü hergun Sil diorlar..(ne alaka ise Ben Cıkaramadım)

Bide En GüveniLir virüs proqramı hangisidir onu kullanayım.. şimdiden tşkler. hayırlı gunler.

Journalist

Aileden
burası silkroad dışı konuların açılacağı bölümlerden birsidir yanlış açmışsın 8)

bence en güvenilir olanı AVG bilgisayarımı 3değişik tanınan anti virüs programlarıyla tarattım bişey bulamadılar AVG çok rahat buldu :thumbsup:

şifresini başka birisi biliyodur şifreyi fdeğiştir eğer gizli sorunu bilmiyorsn şifremi unuttum ile değiştirebilirsin
bnm carım hacklenmişti maili deiştirmedikleri içn carı geri alabilmiştim

SleepWalkeR

Tanınıyorum
1: 5-6 aydır pc ne format atmadıysan format at, bu her pc için geçerli ve gerekli bence (hem hızlanması hem temizlenmesi için güzel bir şey) yeni format atılmış bir pc ise güzel bir virüs programı bul, registry temizleme programları var ccleaner gibi bir tanesini indr kayıt defterini falan temizlesin, bir de adaware yi indir 2008 versiyonu spywarelere karşı iyi bir temizleyici.
2: oyundaki karakterine para nasıl alıyorsun bilmiyorum, para alırken güvenilir yerlerden al. internet cafelerden alıyorsan pcde sroya girdiğinde eğer bilgisayarda keylogger varsa çarın gider, bunu bilemeyeceğin için, ıd/pass girerken ekran klavyesini kullan, veya keylogger hunter diye bir program var,indir kur. pcde keylogger varsa çalışmasını engeller.
3: alışveriş yaptıktan sonra şifreni en kısa zamanda değiştir. sadece alışveriş yaptıktan sonra değil aslında haftada bir 2 haftada bir kendi seçeceğin periyodlarla değiştirmen yararına olur. ama kendi bilgisayarından değiştirmen daha iyi olur.
4: loader kullanıyosan hangisini kullanıyorsun bilmiyorum exl. de SABİT YAPILMIŞ konulardan indiriyorsan sorun olmaz ama belki kullanıcıların verdiği linklerden indirme, başka sitelerin ne kadar güvenli olduğuna dair birşey soylemeyem.
5: sadece şifreni ve ıd ni sen bil, veya çok çok güvendiğin arkadaşların varsa verip vermemen sana kalmış. ayrıca verdiğin kişinin bilgisayarında keylogger varsa yine hacklenir. ben bir id yi bir kişinin kullanmasından yanayım. iyi bir arkadaşınsa onada karakter açar yardımcı olur, aynı yere getirirsin..
başka birşey aklıma gelmiyor bunları yaparsan birşey olmaz.

Yukarı Alt