Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar Oyun Başlarken Yani Ouna İlk Girdiğmde Karşıma Sürekli "Help" ve "Academy" Penceresi Çıkıyor!..67 Lvl Oldum Zamanla Kalkar Belki Dedim Ama Gitmiyo!..Bunu Media Pk Edit İle Halletmemiz Mümkün mü? Mümkünse Anlayan Arkadaşlardan Yardım Bkliyorum...Çünkü Her Oyn Başladğında Çıkıyor ve Artık Charıda Silmem Mümkün Değil Yardım Lütfen!....

Aynen Bende Sinir Oluyorum O Pencerelere...Eventte Her Ölüp Tekrar Kalktıgımda Çıkıyor İllet..
O Yeni Charların Tümünde Var Sanırım :roll: Benim Bayağı Eski Bir Charım Var Onda Öyle Bir Sorun Yok Fakat Yan Charlarımda Sorun Aynı :cry:

Takımı
Galatasaray
Ya Bilen Arkadaşlar Yardım Ederse Süper Olur!...Bilsem Yapmayı Deniycem de Bilmiyorum..Fazla Uğraşılıcak Bişeyi Yok Sanırım 2-3 Ufak Düzeltmeyle Media Pkdan Halledilebir Diyenler Var :) Yrdım Plss

Takımı
Galatasaray
Wallahi Sinir Ediyo İnsanı Bi Yerden Sonra Eminim Birçok Kişidede Var Aynı Sorun :)

Takımı
Galatasaray
Wallahi Sinir Ediyo İnsanı Bi Yerden Sonra Eminim Birçok Kişidede Var Aynı Sorun :)

Takımı
Galatasaray
FreeDom demiş ki:
Aynen Bende Sinir Oluyorum O Pencerelere...Eventte Her Ölüp Tekrar Kalktıgımda Çıkıyor İllet..
O Yeni Charların Tümünde Var Sanırım :roll: Benim Bayağı Eski Bir Charım Var Onda Öyle Bir Sorun Yok Fakat Yan Charlarımda Sorun Aynı :cry:

Sanırım Sorunun Çözümü Hakkında Bilgisi Olan Yok ..Saç Baş Yolmaya Devam Kardeşim :beer: :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet bitince o bugda bitecek çaresi yok malesef kimisinde var kimisinde yok.

rastgelelik söz konusu...

bazı charlarda çıkıyor bazılarında çıkmıyor en son açtığım char da çıkmıyor ama öncekinde çıkıyordu..

Takımı
Galatasaray
Evet Bende Şimdi Yeni Bir Char Açtım Onda Böyle Bir Sorun Yok :S

Takımı
Galatasaray
JasonWalker Arkadaşımız İtem Mall Penceresini Kaldırmış Acaba Bu da Kalkmaz Mı?

İtem mall penceresini kaldırmak için bi rehber hazırlıyım şimdi ; Başta çıkan questle ilgili şeyi kaldırmak içinse Lv1 Sonyheon göreivini yapman lazım bildiğim kadarıyla.

Takımı
Galatasaray
Espio demiş ki:
İtem mall penceresini kaldırmak için bi rehber hazırlıyım şimdi ; Başta çıkan questle ilgili şeyi kaldırmak içinse Lv1 Sonyheon göreivini yapman lazım bildiğim kadarıyla.

Hmm Dediğini Yarın Denicem Bakıyım. Yapıyım Görevi...

Yukarı Alt