arkadaşlar ben silkroad launcheri çalıştırdıgım zaman alttaki hatayı veriyor.bu hataya rastlamazsam client açılmıyo bir altındaki hata geliyo ne yapmalıyım?

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

edit: özür dilerim arkadaşlar ben resiimleri upload ederken başka bir arkadaşta aynı konudan açmış cevabı aldıktan sonra silebilirsiniz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Aynı hata bendede var biri açıklarsa sevinirim

ya ttnette falan deill sorun ben giriom oyuna şuan oyundayım mesela ama botla giremiom donuyo Sad Embarassed Neutral

arkadaşlar ben şimdi non dc client kullanıyodum baktım update var orjinal clienti sro klasörüne atıp update ettim sora tekrar non-dc clienti attım aynı hatayı verio tekrar arkadaş oyundayım diyo ben orjinal clienti attım yine aynı hata nasıl girecez Question

sro bizi dolandırdımı :S Question kahvekeyfi site niye acılmıyor herşeyi geçtimde onu anlamadım :S

daha site açılcakta setup yapcamda update olcakta serverlar boş olcakta onun no dc clientini bulcamda oyuna gircemde dc yicemde ohoo tas aynı hamam aynı veya tas eski hamam eski kahvekeyfi

oyunuda sıldık bı hata vardır dıe sımdı gerıde yukleyemıom gelse barıde kurtulsak :?!!!

Yukarı Alt