Sbot item toplama da arrrow secili olmadığı halde bot kendi kendine arrow topluyor bunu bi türlü çözemiyorum vede engel olamıyorum yardım edecek biri var ise sevinirim

Ne yaptım ise olmuyor.Başkalarına soruyorum sbot kullananlara öyle bişi yok diyor.Desenize yapacak bişi yok :oldie: :coffee:

cemorhon demiş ki:
Ne yaptım ise olmuyor.Başkalarına soruyorum sbot kullananlara öyle bişi yok diyor.Desenize yapacak bişi yok :oldie: :coffee:
Boyle bir durumda yapcak tek şey bot dosyalarını silmek ayarlarınızı yeniden yapmaktır. :thumbsup:

Melik demiş ki:
cemorhon demiş ki:
Boyle bir durumda yapcak tek şey bot dosyalarını silmek ayarlarınızı yeniden yapmaktır. :thumbsup:
Hepsini denedim olmuyor ok toplamaya devam.Herşeyi yaptım dosyaları sildim yükledim halen aynı yniden indirdim yükledim değişen birşey olmadı

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Petten other items seçeneğindeki Tick kaldırın ..

JawBreaker demiş ki:
cemorhon demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Petten other items seçeneğindeki Tick kaldırın ..
Oyunda pet kullanmıyorum.Ne yaptım ise olmadı ne edelim :!!&%&!
All item kısmından Don't pick i seç.
Son çare Melik'in dediği botu baştan ayarlamak temizce. :muck:
Bütün tavsiyelirinizi yaptım.Sağolun ama olmadı hepsini denedim olmadı yapacak bişi yok en iyisi toplasın satsın :wink1:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bunun bir çözümü olmalı yahu öyle şey mi olur, olmuyor diye bırakılmaz. Sen Pick Settings 'ten bir SS atar mısın buraya ?

Yukarı Alt