- Resim Silinmiş.

pc me format atmak zorunda kalmıstım bugun kuramıom oyunu yuklerken bu hatayı verıo ayrıca kendi sitesinede gırılmıo sanırım herkesde bu sorun var

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
extraloob demiş ki:
http://www.extraloob.com/v6/download.html sayfasından client'a tıklayın sro içerisine client'ı indirip atın ve oyuna girin ^^
teşekkürler ama ben oyunun setup unu yüklerken bu sorunu yaşıyorum muhtemelen bu sorunu aynı şekilde diğer arkadaşta yaşıyordur please wait yazıyor sonra kuruluma geçmiyor üstteki resim sinir bozucu şekilde karşımızda.. başka ne önerirsiniz arkadaşLar :roll:

okan abi tamamda o clienti nasıl atıcam içine oyun kurulmuo ki atıyım içine delı olcam yhawww oglenden beri :twisted: :twisted:

WeAre

Buralıyım
En son çıkan clienti indirmeniz gerekiyor ozaman sorununuz çözülecektir

Böyle hatalar genelde yeni gelen LEGENG'lerde oluyordu mesela "Legend 4" yüklü olan bir kişi Program Ekle Veya Kaldırdan eski sürümü kaldırmadan "Legend 4 Plus" kurmaya çalışınca böyle hata alıyordu...

Decanus demiş ki:
Böyle hatalar genelde yeni gelen LEGENG'lerde oluyordu mesela "Legend 4" yüklü olan bir kişi Program Ekle Veya Kaldırdan eski sürümü kaldırmadan "Legend 4 Plus" kurmaya çalışınca böyle hata alıyordu...
olabilir ama bendede diğer arkadaşta da böyle birşey söz konusu değil başka çözümü olmalı yada silkroad yüzünden olan birşey :detective:

Aynı sorun bendede var arkadaşlar format attım ve bu hata ile karşılaştım beklemekten başka bir çaremiz yok gibi gözüküyor yada bir yerlerden kurulmusunu indircez yada bir akraba arkadaslarımızdan kurulmusunu dvd ye çekip oynayacağız :)

TcranberrieS demiş ki:
Aynı sorun bendede var arkadaşlar format attım ve bu hata ile karşılaştım beklemekten başka bir çaremiz yok gibi gözüküyor yada bir yerlerden kurulmusunu indircez yada bir akraba arkadaslarımızdan kurulmusunu dvd ye çekip oynayacağız :)
vallahi doğru sölüyorsun :) oyunda bozmuş kendini görmeyeli :mrgreen:

Yukarı Alt