Şu son 1.5-2 yıldır falan bazen nefes aldığım halde sanki nefes almıyormuşum gibi geliyor . Yani nasıl anlatsam hayvan gibi nefes aldığım halde boğuluyormuşum gibi hissediyorum . Geçen gün derste bildiğiniz gidiyordum 5-6 dakika sonra geçti . Geçen karın ağrısı nedeniyle doktora gitmiştim zitrilyon tane test yapıp psikolojik olabilir demişti . Bu da psikolojik olabilir mi ?

burnunda et falan olmasın nefes almanda zorluk çıkaracak bence yine doktora git farklı hastaneye

Astım krizinde nefes aldığın halde sanki o nefes sana yetmiyor yada ciğerlerine gitmiyor gibi oluyor. Küçükken geçirmiştim .

Doktorun verdiği zitrilyon testi yaptır sonuçlarına uygun şekilde doktorun sana gerekli teşhisi yapar. Buraya hiç bakma, millet atar tutar - sallar. Seni gereksiz yere psikolojik olarak bulanıma sürükler. "bence"

Panik atak olabilir.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Benim astım olduğumu gerizekali doktorum tespit edememişti. Sürekli hastalanıyordum belki milyarlarca para harcadık. Gerizekali sonunda başka bir doktora yönlendirdi öyle anlaşıldı.
Eğer gidecek olursan Ülker Öneş i öneririm . Devlet gibi soğuk kadındır ama Türkiyenin en iyilerindendir :)

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Depresyona girmiş olabilirsin.
Astım olabilir.
Burnunda et olabilir.
Panik atak olabilir.

Olabilir de olabilir en iyisi doktora görünmen hiç geciktirme derim.

Yukarı Alt